Закрыть
Яворов Львовской области
Закрыть
  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.
Закрыть
  • Drop files here or
  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.
Закрыть
  • :
  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Презентація нашої компанії

Харамбура Володимир Михайлович є офіційним представником компанії Прушиньскі в місті Яворові. ТОВ «Прушиньскі” – виробниче підприємство, що входить в провідної європейської групи компаній «Pruszynski» (Польща), яка має традиції та 35-річний досвід виробництва матеріалів для покрівель та фасадів. Всі товари виробляються відповідно до європейських та українських норм. Ми маємо всі необхідні дозвільні документи на товари власного виробництва та надаємо на них гарантію. Компанія «Прушиньскі» – надійний постачальник якісних матеріалів, представлена ​​в західних регіонах України власними департаментами та мережею регіональних партнерів, в яких кожен покупець може отримати інформацію про ціни, наявність і терміни поставки. Ми використовуємо метали тільки від європейських виробників і надає 10-річну страхову гарантію на всі види продукції, яка виробляється за передовими світовими технологіями та доступна за ціною українському споживачеві. Фахівці підприємства надають своїм клієнтам якісну комплексну інженерну підтримку.  За період його роботи були здійснені поставки продукції по даному регіону на такі великі об’єкти як: Торгово-складського комплексу «Аскона» в Львові; Склади готової продукції фірми «Sniezka» в Яворів Львівський обл.; “Миколаївцемент” – Львівська обл.; Торгово-складський комплекс «Провімі» в Львівській обл.; Торгово-складський комплекс «Аскона» в Львові; Складського комплексу сировини і готової продукції ТОВ “Монді Пекеджінг Бегс Юкрейн” в м.Жидачів, Львівської обл.  Адреса: м. Яворів, вул. Січових Стрільців 20 тел. 032 597 85 49/032 592 30 26
logo
Немає логотипу

Контактна інформація

м. Яворів, вул. Січових Стрільців 20

032 597 85 49; 032 592 30 26

Основна продукція:

- Металлочерепиця
- Профнастил

Галерея об’єктів з використанням матеріалів “Прушиньскі”

Монастир Покрови Пресвятої Богородиці

Місце знаходження: м. Яворів, вул. Лозинського Матеріали “Прушиньскі”: Фальцева панель 8017; Плоский лист 8017 та комплектуючі для даху.

Відпочинково-розважальний комплекс “АРТА”

Місце знаходження: м. Яворів, вул. Маковея Матеріали “Прушиньскі”: Металочерепиця Крон pm750, водостічна система Вавін та комплектуючі.

Приватний будинок

Місце знаходження: м. Яворів Матеріали “Прушиньскі”: Фальцева панель, дахові вікна Велюкс та комплектуючі для даху.

Приватний будинок

Місце знаходження: м. Яворів Матеріали “Прушиньскі”: Металочерепиця Крон pm032, водостічна система та комплектуючі

Приватний будинок

Місце знаходження: м. Яворів Матеріали “Прушиньскі”: Металочерепиця Шафір pm8017, водостічна система та комплектуючі для даху.

Будівельні бригади

Наша команда

Немає даних

Сертифікати, грамоти та досягнення дилера

Немає даних

Надіслати повідомлення

Ім´я
Прізвище
Телефон
Повідомлення

Розташування офісу на мапі

Контактна інформація

Адреса офісу: м. Яворів, вул. Січових Стрільців 20

Телефон: 032 597 85 49; 032 592 30 26