Закрыть
г. Львов, ул. Тарнавского, 33
Закрыть
  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.
Закрыть
  • Drop files here or
  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.
Закрыть
  • :
  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Галерея об’єктів з використанням матеріалів “Прушиньскі”

Логістичний центр ДАФ Солонка

Місце знаходження: Львівська обл., Матеріали “Прушиньскі”: Матеріал – профіль Т 150, 0,75, РЕ, РАЛ 9002

Мережа супермаркетів “ВАМ”

Місце знаходження: 2012р, Львівська обл., вул. Б. Хмельницького, Львів Матеріали “Прушиньскі”: профіль Т – 150 А 0,88, 9010

Завод “Клінгспор”

Місце знаходження: 2012р, Львівська обл., Сокальський р-н, гГ.Велікіе Мости Матеріали “Прушиньскі”: профіль Т – 35, 0,7 мм., 9010, касети 600/150 0,88 мм.

Підприємство Kronospan

Місце знаходження: м. Нововолинськ, вул Луцька, 20 Матеріали “Прушиньскі”: профнастил

[/wptab]

Презентація нашої компанії

Кажуть, усе з часом старіє, зношується, змінює свої погляди та пріоритети. І навіть міцні будівлі з роками «дають тріщини» і прокладають таким чином дорогу для новітніх будівельних технологій, конструкцій та споруд. Це складний і довготривалий процес, якого вимагає майбутнє. Отож, ласкаво просимо до нас на підприємство ТзОВ «Сучасна покрівля» – компанія, яка допоможе зробити рішучий та впевнений крок у невідоме майбутнє. Аби не бути голослівними, зазначимо, що ТзОВ «Сучасна покрівля» існує на ринку будівельної продукції ще з 2006 року. І за цей невеликий проміжок часу уже продемонструвала якісний та доступний рівень будівельної продукції, високу кваліфікацію своїх працівників, а також віддану співпрацю з партнерами та клієнтами. Все це, звісно, реалізується через комплекс ефективних послуг у такій доволі складній і відповідальній галузі, як будівництво. Зокрема, наша компанія пропонує широкий асортимент будівельних матеріалів для облаштування покрівель і фасадів, професійний ремонт приміщень, монтаж будівельних конструкцій, а також реставраційний перелік робіт. Фахівці ТзОВ “Сучасна Покрівля” надають клієнтам повний спектр послуг: 1.облаштування вентильованих фасадів (виготовлення, ,встановлення касет та елементів кріплення) 2.облаштування плоскої покрівлі 3.встановлення світлових ліхтарів 4.встановлення скляних вітражних систем 5.облаштування гідроізоляції 6.швидкомонтовані споруди 7.цементна стяжка 8.внутрішньо-оздоблювальні матеріали Простіше кажучи, стратегія розвитку компанії – це ретельні зусилля, спрямовані на досягнення комфорту та затишку там, де перебуває осередок людей чи навіть одна особа. Саме тому:
  • Ми не починаємо роботу, яку не ладні виконати на високому рівні;
  • Ми не сповідуємо «стаханівських» принципів;
  • Ми не прагнемо завоювати ринок дешевизною та низькопробністю робіт;
  • Ми протестуємо проти недбалого виконання поставлених завдань.

Ми пропонуємо сучасний підхід до втілення будь-яких ваших ідей! Гарантія якості, досвід професіоналів, сучасні технології будівництва – це Ми! Разом ми збудуємо майбутнє!

logo
Немає логотипу

Контактна інформація

м. Львів, вул. Тарнавського, 33

(032) 242-33-33

Основна продукція:

- Металлочерепиця
- Профнастил

Надіслати повідомлення

Ім´я
Прізвище
Телефон
Повідомлення

Розташування офісу на мапі

Контактна інформація

Адреса офісу: м. Львів, вул. Тарнавського, 33

Телефон:(032) 242-33-33

Е-mail: dahyifasady@ukr.net

Адрес сайта: http://fasad.lviv.ua/