Закрыть
Пушкинская 1; Новозаводская 13б
Закрыть
  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.
Закрыть
  • Drop files here or
  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.
Закрыть
  • :
  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Презентація нашої компанії

Компанія «Промстан», заснована в 1997 році, почала свою роботу як виробник профільованого настилу. Закріпившись у цьому сегменті ринку, фахівці підприємства почали освоювати нові напрямки. Освоєно багатосерійне виробництво гнутих виробів під замовлення (ковзани, відливи і інші добірні елементи для монтажу покрівлі і стін з профнастилу і сендвіч-панелей).

У 2002 році, слідуючи новим тенденціям ринку, керівництвом компанії було прийнято рішення створити підприємство «Металбуд», яке освоїло виробництво сучасних огороджувальних конструкцій – сендвіч-панелей з різними видами утеплювача. При виготовленні сендвіч – панелей використовується мінеральна вата виробництва Rockwool, Izovat щільністю 117 кг / м ³ і пінополістирол виробництва Сонант.

У 2010 році підприємство освоїло виробництво перфорованих звукопоглинальних панелей з коефіцієнтом поглинання звуку на середніх частотах рівному 1. Такі панелі незамінні при будівництві звукопоглинальних екранів (у тому числі уздовж автострад), виробничих цехів з високим рівнем шуму, кінотеатрів і т.д.

Корпорація активно зростає паралельно з розвитком будівельного ринку України. У відповідь на актуальні потреби сучасного бізнесу компанія розширила спектр послуг до комплексного варіанту і сьогодні готова запропонувати повний цикл виробництва швидкомонтованих будинків (БМЗ) – проектування, виготовлення комплектуючих і монтаж всіх конструкцій. Цільове призначення вироблених нами БМЗ – логістичні склади, торгові центри, будівельні маркети, виробничі цехи, спортивні комплекси і т. д. Відгукуючись на сучасні потреби ринку, компанія розробила проекти та освоїла монтаж агропромислових комплексів: овочесховища, будівлі холодильних камер, ангари для підлогового зберігання зерна і сільгосптехніки; будівлі тваринницьких ферм; будівлі промислового призначення (переробка с/г продукції, комбікормові заводи).

Фахівцями Корпорації «Промстан» був розроблений мобільний прокатний стан типу MOBILLOT, який дозволяє проводити гнуті профілі різної конфігурації безпосередньо на місці розташування об’єкта, що дає можливість прокатувати профілі без швів і стиків і, що важливо, необмеженої довжини.

Вже зараз Корпорація «Промстан» входить до трійки лідерів у сегменті виробників сендвіч – панелей і БМЗ на Україні. Компанія працює з такими провідними операторами як OBI, Реал, Сандора, Одеський припортовий завод, Азовсталь і багато інших.

Нашим клієнтам ми готові запропонувати купити металочерепицю, профнастил, паркан, бистромонтріруемое будівля, фальцевую покрівлю, ангари, а також весь комплекс супутніх матеріалів для покрівлі та надамо інформацію та ціну на водостічні системи Вавин, підпокрівельні плівки Прушиньскі, мансардні вікна і горищні сходи, кріплення, елементи вентиляції, і багато іншого.

У нас сервіс також входить допомога в консультації професійного монтажу швидкомонтованих будівель, ангарів, сендвіч-панелей. Ми порекомендуємо будівельників, які виконають монтаж черепиці або утеплення фасаду в м. Миколаєві або Миколаївській області.

Прагнення до постійного розвитку і вдосконалення, налагодження корпоративних зв’язків дозволяють знаходити оптимальні рішення для наших клієнтів і встановлювати довготривалі ділові відносини.

З повагою, Генеральний директор А.М. Зубко

 

image001

Контактна інформація

вул. Пушкінська, 1; Новозаводська, 13б

(0512) 583 483 (0512) 58 17 17 (050) 337 14 97

Основна продукція:

- Металлочерепиця
- Профнастил

Галерея об’єктів з використанням матеріалів “Прушиньскі”

Маслоекстракційний завод

Місце знаходження: Кіровоградська обл., М.Кіровоград Матеріали “Прушиньскі”: C, Z-профілю

Молочна ферма на 1300 голів великої рогатої худоби

Місце знаходження: Черкаська обл., С. добрі Матеріали “Прушиньскі”: C, Z-профілю

Комбікормовий комплекс, племінний репродуктор (свиноферма)

Місце знаходження: Одеська обл., Матеріали “Прушиньскі”: C, Z-профілю

Завод з виробництва пелет

Місце знаходження: Кіровоградська обл., М.Кіровоград Матеріали “Прушиньскі”: C, Z-профілю

Будівельні бригади

Немає даних

Наша команда

Сертифікати, грамоти та досягнення дилера

Надіслати повідомлення

Ім´я
Прізвище
Телефон
Повідомлення

Розташування офісу на мапі

Контактна інформація

Адреса офісу: вул. Пушкінська, 1; Новозаводська, 13б

Телефон:(0512) 583 483 (0512) 58 17 17 (050) 337 14 97

Е-mail: polienko@promstan.com.ua

Адрес сайта: www.promstan.com.ua