Завод з виробництва матеріалів для покрівель, фасадів та швидкомонтованих будівель

Мы в соцсетях:

Телефонуйте нам безкоштовно 0-800-33-00-63

Покрівельні роботи в м. Дніпро

11 / 12 / 2014

Довіряйте виконання покрівельних робіт в м. Дніпро тільки монтажникам-професіоналам. При будівництві нового будинку всі ми хочемо, щоб покрівля прослужила довго і без проблем. Для цього необхідно не тільки вибирати якісний матеріал на покрівлю, але також і приділити велику увагу якості покрівельних робіт. Будь-яку якісну продукцію (металочерепиця, профнастил) можна зіпсувати при несумлінному підході до монтажу.

Довіряйте виконання покрівельних робіт у м. Дніпро та Дніпропетровській області тільки монтажникам-професіоналам

Це допоможе вам уникнути таких проблем, як:

– нагромадження конденсату всередині покрівлі,
– затікання води всередину будівлі,
– передчасне руйнування несучих конструкцій даху.

А також допоможе зберегти тепло всередині будівлі і зменшити витрати на енергоспоживання.

Оптимальним варіантом для вас буде купити покрівельні матеріали та замовити виконання монтажних робіт в одному місці, у одного дилера. Тоді ви отримуєте гарантію як на матеріал, так і на покрівельні роботи в одному місці.

Навчання та сертифікація монтажних бригад

Учебный центр Прушиньски Учебный центр Прушиньски

Компанія «Прушиньскі» щорічно проводить навчання та сертифікацію монтажних бригад дилерів. На спеціально організованих семінарах будівельників навчають монтажу складних вузлів покрівельних матеріалів, монтажу фальцевих панелей Retroline, правильної організації вентиляції підпокрівельного простору. Навчання проводиться в Навчальному центрі, який був створений на нашому заводі в Україні спеціально для відпрацювання практичних навичок у монтажників. Після проходження дводенного тренінгу кожен монтажник отримує індивідуальну Книгу покрівельника.

Де замовити монтаж металочерепиці

Таким чином замовити монтаж металочерепиці в м. Дніпро і Дніпропетровській області ви можете у наших дилерів і сертифікованих монтажників в таких містах:

Пам’ятайте, що гарантія на металочерепицю та профнастил «Прушиньскі» поширюється тільки за умови правильного монтажу!!!

Довірте виконання покрівельних робіт професіоналам!!!