Закрыть
г. Прилуки ул. Константиновская, 134В
Закрыть
  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.
Закрыть
  • Drop files here or
  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.
Закрыть
  • :
  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Презентація нашої компанії

Магазин «Профіль» готовий запропонувати Вам широкий асортимент сучасних покрівельних матеріалів в різних цінових діапазонах. У нас широкий вибір профлиста: стіновий, покрівельний профнастил, різні види металочерепиці: від недорогий за ціною до металочерепиці преміум класу, завжди якісною і з гарантією! Сайдинг, водостічні системи та повний асортимент добірних елементів – ковзанів, вітрових планок, розжолобків, кольорових відливів на вікна і т.п.). Наша основна продукція – це матеріали провідних компаній, представлених на ринку України. Магазин «Профіль» у Прилуках готовий запропонувати Вам якісні будівельні матеріали, металочерепицю і профнастил, повний асортимент покрівельних аксесуарів і супутніх матеріалів до них: плівки, супердифузійні мембрани, кріплення, фарба, утеплювач, водостічна система, сайдинг. У нашому магазині в Прилуках Ви зможете придбати секційні і відкатні ворота, ковані елементи та вироби, величезний вибір металовиробів і кріплення, поштові ящики, адресні таблички, врізні і навісні замки, фарбу по металу і багато іншого. Здійснюємо доставку покрівельних матеріалів, водостічних систем, профнастилу за Прилуччини: Варва, Линовиця, Жовтневе, Малу Дівицю, Ладан, Переволочну, Погреби, Сорочинці. Відвідайте наш магазин «Профіль» у Прилуках і Ви завжди отримаєте консультацію та професійний підхід у виборі матеріалу. У нашому магазині Вам завжди допоможуть вибрати і купити ковані елементи для виготовлення та прикраси будь-яких фасадів Вашого будинку. Для будівельних фірм і приватних замовників ми пропонуємо вигідні умови роботи: – Широкий ціновий діапазон; – Повна і правдива інформація по товару; – Мінімальні терміни доставки; – Здійснюємо завмер, розрахунок покрівлі та комплектації; Ми вибрали зручне місце розташування магазину по вул. Костянтинівська 134 В. Приїжджайте, ми будемо раді Вам допомогти! Для будівельних фірм і приватних замовників ми пропонуємо вигідні умови роботи: • Широкий ціновий діапазон . • Найповніша і правдива інформація по товару. • Мінімальні терміни доставки. • Замір, розрахунок крівлі і комплектуючих. • Зручне місце розташування нашого магазину.
fop-mozgovoj-igor-vladimirovich

Контактна інформація

м. Прилуки вул. Костянтинiвська, 134В

(04637) 3-21-36
(050) 6933064

Основна продукція:

- Металлочерепиця
- Профнастил

Галерея об’єктів з використанням матеріалів “Прушиньскі” в Прилуках

Приватний будинок

Місце знаходження: Чернігівська обл., М. Прилуки Матеріали “Прушиньскі”: Металочерепиця Шафір 3005 імпорт

Приватний будинок

Місце знаходження: Чернігівська обл., м. Прилуки Матеріали “Прушиньскі”: Крон 350 ПЕМА 0,5мм 8017

Приватний будинок

Місце знаходження: Чернігівська обл., М. Прилуки Матеріали “Прушиньскі”:

Приватний будинок

Місце знаходження: Чернігівська обл., М. Прилуки Матеріали “Прушиньскі”:

Приватний будинок

Місце знаходження: Чернігівська обл., М. Прилуки Матеріали “Прушиньскі”:

Приватний будинок

Місце знаходження: Чернігівська обл., М. Прилуки, вул. Володарського Матеріали “Прушиньскі”:

Приватний будинок

Місце знаходження: Чернігівська обл., М. Прилуки, вул. Фрунзе Матеріали “Прушиньскі”:

Приватний будинок

Місце знаходження: Чернігівська обл., М. Прилуки, вул. Чехова Матеріали “Прушиньскі”:

Продукція яку ми пропонуємо

logo

Від компанії Прушиньскі

 
 
 
 
 
 
   
 

Від інших постачальників

– Секційні і відкатні ворота; – Кування елементи та вироби; – Метизи; – Поштові ящики, адресні таблички; – Врізні і навісні замки; – Фарбу по металу

Будівельні бригади

Наша команда

Магазин «Профіль» займається продажем, поставкою і комплектацією матеріалів для покрівлі та фасаду з 2008 року. Перший наш досвід – вагончик з профнастилу, виготовлений для клієнта в 2003 році. З самого початку ми позиціонуємо себе як спеціалізований магазин, який завжди готовий запропонувати клієнтам Прилук продукцію, яка максимально відповідає їх вимогам. Наша основна продукція – це матеріали провідних компаній, представлених на ринку України. Магазин «Профіль» у Прилуках готовий запропонувати Вам якісну металочерепицю і профнастил, повний асортимент покрівельних аксесуарів і супутніх матеріалів до них: плівки, кріплення, фарба, утеплювач, водостічна система, сайдинг. Величезний вибір метизів та кріплень. У нашому магазині Вам завжди допоможуть вибрати і купити ковані елементи для виготовлення та прикраси будь-яких фасадів Вашого будинку. Здійснюємо доставку покрівельних матеріалів, водостічних систем, профнастилу за Прилуччини: Варва, Линовиця, Жовтневе, Малу Дівицю, Ладан, Переволочну, Погреби, Сорочинці. Відвідайте наш магазин «Профіль» у Прилуках і Ви завжди отримаєте консультацію та професійний підхід у виборі матеріалу. Ми завжди раді Вас бачити!

Сертифікати, грамоти та досягнення дилера

Надіслати повідомлення

Ім´я
Прізвище
Телефон
Повідомлення

Розташування офісу на мапі

Контактна інформація

Адреса офісу: м. Прилуки вул. Костянтинiвська, 134В

Телефон: (04637) 3-21-36
(050) 6933064

Е-mail: igor_mv@ukr.net