Закрыть
Мелітополь, Запорізька область
Закрыть
  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.
Закрыть
  • Drop files here or
  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.
Закрыть
  • :
  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Презентація нашої компанії

ТЦ Екватор надає широкий спектр оздоблювальних і будівельних матеріалів , як оптом , так і вроздріб. Багаторічний досвід роботи в цій сфері , успішна взаємодія з провідними фірмами на ринку будівельних матеріалів і незмінно високу якість привели нас до рівня одних з найбільш затребуваних компаній-постачальників будівельної продукції в Запорізькій області.
Серед інших компаній нас виділяє можливість здійснення своєчасної доставки , а також обслуговування , виконуються не рядовими продавцями , а кваліфікованими консультантами , професіоналами своєї справи.
Але головним показником є те , що продукцію передових виробників оздоблювальних і будівельних матеріалів у нас ви придбаєте за доступними цінами , так як ми є офіційними представниками таких світових брендів , як
” BLACHY Pruszynski ” , дилер компанії ,
” Anserglob ” , дилер компанії ,
” ABS ” , дилер компанії ,
” ADA ” , дилер компанії ,
” Arbiton ” , дилер компанії ,
” Теплоизол ” , дилер компанії ,
” Antica Signoria ” , дилер компанії ,
” Lafarge ” , офіційний представник компанії ,
” Boryszew ” , офіційний представник компанії ,
” Profil ” , дилер компанії ,
” Hardy ” , офіційний представник компанії ,
” Red Click ” , офіційний представник компанії ,
” Kronoshpan ” , офіційний представник компанії
і т.д.
лого на фоне

Контактна інформація

м. Мелітополь вул. Дзержинського, 20

(098) 042-99-22
(0619) 44-05-05
(0619) 44-05-04

Основна продукція:

- Металлочерепиця
- Профнастил

Галерея об’єктів з використанням матеріалів “Прушиньскі”

Немає даних

Будівельні бригади

Наша команда

Наша компанія спеціалізується на продажу будівельних матеріалів, як оптом, так і у роздріб. Якщо у вас виникла потреба купити будівельні матеріали — ми саме та компанія, яка допоможе вам вирішити цю проблему. Ви заощадите свої сили і дорогоцінний час, відвідавши всього одне місце в нашому місті і районі. Наша фірма має великий досвід продажів будівельних матеріалів різних об’ємів, вона зарекомендувала себе як добросовісний і надійний партнер. Ми поважаємо кожного клієнта, тому Вам завжди допоможе зробити вибір наш відповідальний висококваліфікований штат фахівців. Вони володіють повною інформацією про наші товари.

Немає такого питання, на яке ми б не змогли Вам відповісти. Ви шукаєте високоякісну продукцію всесвітньо відомих виробників? У нас є все. Вам необхідний ексклюзивний товар, який не просто знайти навіть в спеціалізованих магазинах? Ми з радістю зробимо для Вас індивідуальне замовлення. Вам важлива оптимальна цінова політика добросовісного виробника? Ми підберемо саме те, що Вам потрібне за асортиментом та ціною. Вам потрібна доставка замовлення? Здійснимо його в терміни та збережемо в повній цілості.

Навіть якщо на сьогоднішній день Ви не готові здійснити покупку, наші консультанти із задоволенням допоможуть Вам зорієнтуватися у виборі. Наша команда постійно удосконалюється і стежить за інноваціями у сфері будівельних і обробних матеріалів. Ми готові надати допомогу від вибору товару до системи знижок на покупки. Звертайтеся до нас і ми з радістю допоможемо Вам!

Сертифікати, грамоти та досягнення дилера

Надіслати повідомлення

Ім´я
Прізвище
Телефон
Повідомлення

Розташування офісу на мапі

Контактна інформація

Адреса офісу: м. Мелітополь вул. Дзержинського, 20

Телефон: (098) 042-99-22
(0619) 44-05-05
(0619) 44-05-04

Е-mail: Ekvator.in@gmail.com