Закрыть
г. Николаев, ул. Китобоев 14/Б
Закрыть
  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.
Закрыть
  • Drop files here or
  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.
Закрыть
  • :
  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Презентація нашої компанії

Ми є провідними лідерами з реалізації покрівельних матеріалів та виконання покрівельних і фасадних робіт в Миколаєві і Николаевкой обл.

У нас надано максимальний асортимент товарів для будівництва тільки від провідних виробників. Серед наших пропозицій, які ви можете купити у м. Миколаєві та Миколаївській області краща металочерепиця, профнастил, швидкомонтовані будівлі, паркани з металевого паркану виробництва компанії Прушиньскі, бітумна черепиця, натуральна керамічна черепиця, євроруберойд, базальтовий утеплювач, підпокрівельні плівки, пластикові водостічні системи Вавин , мансардні вікна, сайдинг, кріплення, системи вентиляції покрівлі та багато іншого. Постійна співпраця з перевіреними постачальниками дозволяє нам забезпечувати асортимент товару, стабільність поставок і прийнятний рівень цін.

Переваги роботи з нами:

Маючи великий досвід, наші фахівці нададуть кваліфіковану консультацію та допомогу при розрахунку, підборі і комплектації матеріалу. Наші фахівці виконають для вас покрівельні і монтажні роботи у м. Миколаєві та Миколаївській області. Ми зможемо надати інформацію за такими даними, як ціна на монтаж металочерепиці. ціна на монтаж профнастилу, ціна на монтаж огорожі, ціна на утеплення фасаду, ціна на будівництво ангара або швидкомонтованого будівлі, а також багато інших.

Вся продукція нашої компанії має гарантію та сертифікати якості. Пропонований асортимент нашої продукції дозволяє забезпечити поставку матеріалу як для котеджного, так і для промислового будівництва. Для вашої зручності та економії часу ми здійснюємо доставку матеріалу на об’єкт. Наша компанія постійно вдосконалюється, покращує сервіс і розширює асортимент товару, що б максимально задовольнити потреби клієнта. Вибираючи нас, ви отримуєте якісний товар і європейський сервіс.

 

evroprofil_logo

Контактна інформація

м. Миколаїв, ул. Кітобоев 14 / Б

(067) 519-99-10 (093) 629 6946 (050) 396 96 53

Основна продукція:

- Металлочерепиця
- Профнастил

Галерея об’єктів з використанням матеріалів “Прушиньскі”

Немає даних

Будівельні бригади

Немає даних

Наша команда

Молодий і креативний колектив компанії “Технометсервіс” буде радий співпраці, і запрошує в свій офіс на вул. Китобоїв, 14 / Б будівельників, інвесторів і роздрібних замовників.

Сертифікати, грамоти та досягнення дилера

Надіслати повідомлення

Ім´я
Прізвище
Телефон
Повідомлення

Розташування офісу на мапі

Контактна інформація

Адреса офісу: м. Миколаїв, ул. Кітобоев 14 / Б

Телефон:(067) 519-99-10 (093) 629 6946 (050) 396 96 53

Е-mail: evroprofil-n@ukr.net