Завод з виробництва матеріалів для покрівель, фасадів та швидкомонтованих будівель

Cоцмережі:

Телефонуйте нам безкоштовно 0-800-33-00-63

Вибрати правильне мансардне вікно

29 / 05 / 2013

Мансардні вікна відіграють оду з ключових ролей в комфортній та затишній мансарді. Саме завдяки їм в приміщення проникає денне світло, свіже повітря, а мешканці будинку можуть милуватися краєвидом з вікна. Тому так важливо правильно обрати модель і встановити її на комфортну висоту.

Мансардні вікна VELUX мають два типу відкривання: відкривання по центральні осі та комбіноване відкривання по верхній і центральній вісі.

Мансардні вікна VELUX з відкриванням по центральній осі (VELUX GZL; VELUX GZL B; VELUX GGL; VELUX GGU)– найпоширеніша модель   та найбільш популярна.  Вона підходить для будь-яких покрівель  з кутом нахилу 15-90°. Таким вікном зручно користуватися, якщо висота встановлення 90-110 см від рівня підлоги. Вікно відкривається та закривається без додаткових зусиль чи засобів. При такій висоті встановлення  можна легко визирнути з вікна  не залежно від того, стоїть людина  чи сидить, а для відчинення клапану провітрювання, який завжди знаходиться вгорі вікна, варто лише підняти руку. Рама вікна легко перевертається на 180° і фіксується; її можна помити з приміщення. І що не менш важливо, простір під вікном можна ефективно використати, розмістивши там меблі.

Мансардні вікна VELUX з комбінованим відкриванням (VELUX GPL, VELUX GPU) ідеально підходять для мансард з панорамним видом та покрівель з малим кутом нахилу 15-55°, не залежно від типу покрівельного матеріалу.  Такі вікна мають два способи відкривання для чудового обзору з вікна: по центральній та верхній осі (на 30 ° чи 45°). Мансардні вікна типу «Панорама» доречно встановлювати на висоті, яка дозволяє без додаткових засобів виглянути з вікна. Як правило, це висота 90-110 см від рівня підлоги.

У разі, якщо немає можливості впливати на висоту встановлення, і вікна розташовані не на комфортній для керування вручну висоті, варто обрати вікна з відчинення по центральній осі і ручкою вгорі. Таким вікном легко керувати за допомогою стрижня.  При такій висоті рекомендовано звернути увагу і на мансардні вікна VELUX з дистанційним керуванням. В такому разі керувати вікном можна лише за допомогою одного дотику на пульті управління. А датчик дощу, який йде в комплекті  з мансардним вікном VELUX Integra та VELUX Solar, спрацює при потраплянні перших крапель дощу, і вікно зачиниться автоматично.  

В такій висоті встановлення все ж є незначні переваги. Верхнє світло краще освітлює приміщення.  В більшості моделей мансардних вікон VELUX зовнішнє скло склопакету має самоочисне покриття Easy Clean, завдяки якому вікно потребує миття значно рідше у порівнянні з іншими вікнами. Вікно довше залишається чистим і миється практично самостійно. Під дією УФ променів пил та бруд органічного походження розщеплюються  і змиваються водою під час дощу.

Для кращого освітлення та бездоганного виду з вікна варто звернути увагу на додаткові нижні похилі елементи VELUX GIL (дерев’яне вікно) та VELUX GIU (дерев’яне вікно з поліуретановим покриттям). Рама такого вікна приєднується впритул до рами мансардного вікна, формуюче одне вікно. 

Ще одним способом додаткового освітлення та розширення краєвиду з вікна є встановлення карнизних вікон VELUX VFE (дерев’яне вікно) та  VELUX VIU (дерев’яне вікно з поліуретановим покриттям).  Такі елементи розроблені  спеціально для встановлення під мансардні вікна VELUX. Вони бувають двох типів: карнизний елемент, який відчиняється VELUX VFE та «глухий» елемент VELUX VIU.

Для неперевершеного виду з вікна та незвичного дизайну інтер’єру мансарди компанія VELUX розробила вікно-балкон Cabriо, який монтується в покрівлю, ззовні виглядає, як звичайне мансардне вікно, а при відкриванні легко трансформується в балкон.

Унікальним продуктом VELUX є терасна система для покрівлі. Встановивши таку терасу в мансарді можна не лише отримати гарне освітлення та вентиляцію, чудовий вид з вікна, а й можливість випити каву на власній покрівлі, милуючись краєвидом навколо будинку.