Завод з виробництва матеріалів для покрівель, фасадів та швидкомонтованих будівель

Cоцмережі:

Телефонуйте нам безкоштовно 0-800-33-00-63

Мансардні вікна з керуванням на відстані.

29 / 05 / 2013

Завдяки новим технологіям та сучасним будівельним матеріалам темне та сіре горище стало можливо перетворити на світлу і затишну мансарду. І мансардні вікна при цьому – ключовий елемент облаштування комфортного приміщення під покрівлею. Адже денне світло і свіже повітря сприятливо впливають на самопочуття і настрій протягом дня, підвищують працездатність і концентрацію.

Комфорт, безпека та затишок у мансардних приміщеннях стали звичною справою техніки. Мансардними вікнами і сонцезахисними аксесуарами можна керувати вручну або дистанційно за допомогою пульта керування. При цьому мансардні вікна VELUX з дистанційним управлінням можуть живитись від електромережі VELUX Integra або заряджатися від сонячної батареї VELUX Solar. І та і інша модель мають свої переваги.

VELUX Integra і VELUX Solar управляються за допомогою пульта дистанційного керування, радіус дії якого досягає 200 м у відкритому приміщенні і 30 м при наявності перегородок. Крім вікон, управляти на відстані можна і сонцезахисними аксесуарами як зовнішніми (ролети, маркізет), так і внутрішніми (штори, жалюзі). До одного вікна можна підключити до 4-х електрокерованих аксесуарів. При цьому всі вікна та аксесуари можуть бути заведені в один пульт.

Більш того, за допомогою функції програмування вікна можуть самостійно відриватися в певний час або бути відкритими в заданий проміжок. Одним з додаткових переваг таких моделей є датчик дощу. Так вікна закриються автоматично при перших краплях дощу. При цьому вентиляційний клапан вікна залишиться відкритим, дозволяючи безпечно провітрювати приміщення незалежно від погодних умов. Електрокеровані вікна можуть легко використовуватися в ручному режимі в разі перебоїв з електроживленням в будинку або, коли вікно необхідно перевернути на 180’і помити.

Перевагою вікон з живленням від сонячної батареї є те, що управління ними не залежить від наявності або відсутності електрики. Повністю зарядженої батареї досить більш ніж на 250 дій, при цьому в процесі використання батарея постійно заряджається, так як встановлена ​​поза приміщенням. Кожен продукт, будь то вікно або ролети, вимагають власну сонячну панель для отримання достатньої кількості енергії.

Ролети, маркізет, жалюзі і штори VELUX на дистанційному управлінні можна встановлювати і на вікна з ручним керуванням. Для цього необхідно скористатися елементом KUX 100 – системою управління одним об’єктом. Більше того, моделі мансардних вікон з ручним керуванням GGL і GGU можуть бути модернізовані у вікна з дистанційним управлінням вже після установки. А перевагою VELUX Solar при цьому є відсутність необхідності підключення до електромережі. Це особливо актуально, коли ремонт у приміщенні вже закінчений. 

Важливий факт – такі сучасні технології від компанії VELUX засновані на стандарті бездротового зв’язку io-homecontrol, і сумісні з іншою продукцією, що підтримує цей стандарт. А завдяки спеціальному адаптеру VELUX KRD 100 всі вони можуть управлятися за допомогою пульта VELUX. Для цього необхідно просто підключити його до звичайної розетки і налаштувати за допомогою інструкції на пульті дистанційного керування вікнами VELUX. Електричні прилади приєднуються до адаптера звичайним способом, як до розетки. Якщо необхідно під’єднати декілька приладів, можна використовувати звичайний подовжувач електромережі.

 Адаптер KRD 100 має наступні переваги: ​​Комфорт-відразу кілька електричних приладів, у тому числі і мансардне вікно VELUX можуть управлятися одним пультом дистанційного управління, включаючи ті прилади, які знаходяться поза зоною досяжності для механічного управління; Безпека – при приєднанні декількох приладів до одного пульта дистанційного управління, за допомогою натискання на одну кнопку можна легко переконатися, що прилади вимкнені. Економія на енергії – одночасне відключення електроприладів від мережі допомагає зменшити споживання енергії.