Завод з виробництва матеріалів для покрівель, фасадів та швидкомонтованих будівель

Cоцмережі:

Телефонуйте нам безкоштовно 0-800-33-00-63

Гамма кольорів профнастилу

03 / 10 / 2014

Стандартна гама кольорів профнастилу від Прушиньскі налічує більше 25 кольорів в основних покриття. Колірна гамма під замовлення набагато ширша, але обмежена мінімальним обсягом замовлення. Нижче представлені стандартні кольори за класифікаторами RAL і RR, які завжди є на одному із заводів Прушиньскі, що поставляють продукцію на український ринок.

Профлист є одним з основних матеріалів для облицювання фасадів будівель і влаштування парканів та огорож. В асортименті компанії «Прушиньскі» є понад двадцять видів профнастилів, які діляться на покрівельні, стінові (фасадні), несучі та спеціальні (перфоровані і прозорі).

Всі ці профнастили можуть вироблятися в основних покриттях, з якими ми працюємо: поліестер, матполіестер, пурмат, оцинк, алюцинк у великому асортименті кольорів за класифікацією RAL. Нижче представлені стандартні кольори, які завжди є на одному із заводів Прушиньскі, які поставляють продукцію на український ринок.

Кольорова гамма під замовлення набагато ширша, але обмежена мінімальною кількістю замовлення.

Профнастил

Фото 1. Профлист Т20 поліестер, колір фасаду RAL 5010

Профнастил для забора

Фото 2. Профлист для паркану Т10 поліестер, колір паркану RAL 7035, 1021, 3016

Кольорова гамма: кольори профнастилу в поліестері

Профлист з покриттям поліестер до теперішнього часу є найбільш поширеним покриттям в нашій країні. Виробники пофарбованого металу постійно вдосконалюють технологію нанесення поліестрового покриття, тому фасади та паркани з профнастилу в такому покритті мають досить високі характеристики. Профнастил, і відповідно, фасади та паркани з нього виконані, в поліестровому покритті мають глянсову поверхню і виробляється в найбільшій гамі кольорів: в нашому асортименті стандартно в наявності 25 кольорів профлиста з поліестеру в товщинах 0,5 і 0,45 мм, 10 кольорів профнастилу в товщині 0,7 мм. До поліестеру відносяться також кольори «металік», наприклад, RAL 9006 (аналог RR 40).

Для несучих профнастилів товщиною 0,7-1,5 мм, які використовуються як внутрішня частина захисної конструкції, найчастіше застосовується поліестер білого кольору RAL 9010 з покриттям 15 мк.

Фото 8. Профнастил Т135 в защитной пленке

Фото 3. Несучий профнастил Т135 поліестер, колір RAL 9010

Профнастил для фасада

Фото 4. Профлист Т35 поліестер, колір фасаду RAL 7035

Профнастил для забора

Фото 5. Профлист для паркану Т10 поліестер, колір паркану RAL 8016


Таблиця 1. Кольори металочерепиці, профнастилу RAL і RR в покритті поліестер

Цвета профнастила

Профнастил несущий перфорированный

Фото 6. Профнастил Т-60 перфорований, поліестер, колір RAL 9010 (стадіон “Дніпро-Арена”)

Кольорова гамма: кольори фасаду, паркану в матполіестері

Матовий поліестер і пурмат характеризуються матовою фактурною поверхнею. Однак, матові покриття рідко застосовуються для облицювання фасадів і влаштування парканів та огорож, хоча і дають додаткові можливості для архітекторів. Основне застосування для фактурних покриттів — це покрівля.

Profnastil_3

Фото 7. Профнастил Т-20Р матполіестер, колір покрівлі RR 011

Крім більш «багатого» зовнішнього вигляду матовий поліестер має і деякі технологічні переваги перед звичайним поліестром, наприклад, підвищену твердість. Невелика різниця в ціні між цими покриттями зумовлює вибір на користь матполіестеру практично завжди, коли замовник приділяє увагу не тільки ціні, але і якісним та естетичним характеристикам своєї покрівлі. У нашому асортименті є метал в покритті матполіестер в товщинах 0,45 і 0,5 мм, але стандартно в 0,45 товщині виготовляється тільки покрівельний профнастил Т-20К.

Профнастил

Фото 8. Покрівельний профлист Т-14 матовий поліестер, колір покрівлі RR 028

Таблиця 2. Кольори профнастилу RAL, RR в покритті матполіестер

Цвета профнастила

Вентилируемый фасад_офисный центр_Полтава

Фото 9. Профнастил Т20 поліестер, колір фасаду RAL1015

Кольорова гамма: кольори профнастилу в покритті Purmat TM

На вибір типу покриття для покрівлі, фасаду та огорожі впливають не тільки наші естетичні уподобання, а й технічні характеристики матеріалу, які знаходять своє вираження в гарантованому терміні служби на покрівлі. Найбільш високі характеристики на сьогодні з матеріалів з металу має покриття Пурмат ТМ. Це найбільш тверде, еластичне і хімічно стійке покриття з усіх, застосовуваних для виробництва металочерепиці та профнастилу. Але і ціна фасаду й паркану з профнастилу в покритті пурмат досить висока.

У покритті Purmat можуть проводиться всі види профнастилів аж до Т-60. Більш високі профнастили в цьому покритті стандартно не виробляються, тому що для цього потрібно замовляти метал більшої товщини, ніж 0,5 мм.

Профнастил кровельный

Фото 10. Профлист Т-60 матполіестер, колір RR 024

Таблиця 3. Кольори металочерепиці, профнастилу RAL і RR в покритті Пурмат ТМ

Цвета профнастила

Профнастил

Фото 11. Профлист Т-18 в якості сайдингу, колір фасаду RAL 7000, 7035, колір аксесуарів RAL 9010

Профнастил волнистый

 Фото 12. Хвилястий профлист PF 25 матовий поліестер, колір фасаду RR 024

Купити профнастил виробництва Прушиньскі

Ви можете купити або дізнатися ціни на покрівельні матеріали, аксесуари, необхідні для правильного монтажу та експлуатації покрівлі,
у наших дилерів в Києві та інших регіонах України.

kupitКупити профнастил в Україні