Завод з виробництва матеріалів для покрівель, фасадів та швидкомонтованих будівель

Cоцмережі:

Телефонуйте нам безкоштовно 0-800-33-00-63

Виробництво профнастилу Прушиньскі

30 / 12 / 2014

Група Прушиньскі — один з найбільших виробників профнастилів в Європі. Щорічно тільки в Україні компанія Прушиньскі поставляє на будівництво понад 2,5 млн м2 стінових, покрівельних і несучих профнастилів з заводів, розташованих в Україні (смт Згурівка Київської області та м Яворів Львівської області), а також з польського заводу (Варшава).

Фото 1. Прокатка высокого профнастила (Т-150)

Фото 1. Прокатка високого профнастилу (Т-150)

Відео – виробництво профнастилу на заводі Прушиньскі


Спосіб виробництва профнастилу

Профнастил для парканів проводиться під замовлення способом холодного прокату. Для збереження профнастилу при транспортуванні, розвантаженні та зберіганні він упаковується спеціальним чином. До пачки профнастилу виробництва Прушиньскі завжди прикладається специфікація з переліком розмірів листів профнастилу в пачці.

Фото 2. Профнастил Прушиньски в упаковке

Фото 2. Профнастил Прушиньскі в упаковці

Виробництво профнастилу в захисній плівці

Профнастил може за бажанням замовника прокатуватися в спеціальній захисній плівці, щоб зберегти декоративне покриття від пошкоджень при транспортуванні, розвантаженні і монтажі. Таку плівку необхідно зняти відразу після монтажу. Профнастил в плівці не може зберігатися на майданчику під прямими сонячними променями, так як в таких умовах відбувається полімеризація клею.

Виробництво профнастилу з антиконденсатним покриттям

При облаштуванні неутеплених дахів сільськогосподарських, виробничих, складських та спортивних споруд для вирішення проблеми конденсату застосовується профнастил з нанесеним на зворотну (внутрішню) сторону антиконденсатним плівковим покриттям. Таке покриття наноситься на метал перед його профілюванням і потім профілюється в готові листи профнастилу.

Фото 3. Производство профнастила Прушиньски с антиконденсатным покрытием

Фото 3. Виробництво профнастилу Прушиньскі з антиконденсатним покриттям

Виробництво перфорованого профнастилу

За необхідності вирішувати на об’єкті проблеми з акустикою (аеропорти, шумні виробництва, стадіони) Прушиньскі виробляє профнастили з перфорацією.

Відео перфорації металу


Отримати кваліфіковану інженерну консультацію Ви можете, звернувшись в Інженерний департамент компанії Прушиньскі за телефоном: (044) 492 76 86, (044) 492 76 87 або електронною поштою: calc@pruszynski.com.ua