Завод з виробництва матеріалів для покрівель, фасадів та швидкомонтованих будівель

Cоцмережі:

Телефонуйте нам безкоштовно 0-800-33-00-63

Профнастил ціна

02 / 10 / 2014

Якщо Ви хочете дізнатися ціни та купити один з видів профнастилу виробництва Прушиньскі, перейдіть за посиланням праворуч. Якщо ж Ви хочете розібратися, від чого залежить ціна профнастилу, щоб підібрати метал у відповідності зі своїми вимогами, ця стаття для Вас. kupit
Купити профнастил в Україні

Від чого залежить ціна профнастилу

Ціна профнастилу залежить від специфікації, товщини і вартості металу, курсу валют, гарантії, стоіомсть упаковки і доставки, популярності виробника.

Ціна на рулонний метал з покриттям

Головне: ціна профнастилу найбільше залежить від характеристик сировини, яка використовується в процесі виробництва. Чим вище ці характеристики, тим вища якість профнастилу та термін експлуатації огороджувальних конструкцій. Про те, які характеристики і як впливають на ціну готового профнастилу докладно розказано в статті «Метал для виробництва металочерепиці та профнастилу. Характеристики, що впливають на якість і ціну».

Рис. 1. Сырье для производства профнастила

Рис. 1. Сировина для виробництва профнастилу

Ціна профнастилу на 80-85 відсотків складається з вартості сировини. Разом з товщиною металу і курсом валют вартість сировини впливає на собівартість готового продукту в найбільшою мірою. До основних характеристик, за якими перевіряється якість металу, відносяться: – Марка сталевої основи (сердечника), ступінь очищення його від сірки; Граматура цинку (кількість грам на метр квадратний), рівномірність його нанесення, а також його адгезія (прилипання) до сталевої основи; Присутність шару пасивації; Товщина і хімсклад шару грунту, його адгезія до цинкового захисного шару; Товщина захисно-декоративної фарби, стійкість до сонячних променів (вигоряння), твердість (для профілювання, а також стійкості до подряпин і граду), повна адгезія до шару грунту.

cena-krovli-iz-profnastila-v-sravnenii-s-metallocherepicej-11

Фото 1. Профнастил Т-14 матовий поліестер, колір покрівлі RR 028

Ціни на метал в рулонах в якісній специфікації, яка відповідає існуючим вимогам, та неякісної, що не повністю або частково не відповідає частині вимог, може доходити до 20%, що позначається на ціні профнастилу. При цьому термін служби профнастилів, вироблених з різної сировини, принципово різний. Профнастили в різних покриттях можуть нормально працювати як 25-50 років, так і 3-7, з подальшим вицвітанням фарби, відшаруванням або появою іржі. Порівнюючи ціну двох профнастилів, більшість покупців не враховує термін служби і вартість заміни конструкції, а також моральні витрати, якщо він виявиться невеликим.

 

Ціна профнастилу та курси валют

В Україні немає свого пофарбованого металу. Тому для виробництва профнастилу використовується тільки імпортний метал, а на його ціну впливає курс основних валют – євро і долара. Якщо навіть ціна металу, через його низьку якість невисока, через зростання курсу ціни ростуть навіть на профнастил з китайського металу.

Нерідко метал з Китаю пропонується як словацький (як варіант чеський, бельгійський, польський), але ціни в прайсі в доларах. Це чітка ознака, що метал не європейський, а походить з Азії, в основному, з Китаю (з нього виробляється понад 60% профнастилу). Чи часто Вам пропонують метал з Китаю?

kak-vybrat-zabor-8-690x427

Фото 2. Профнастил Т-10 поліестер, колір RAL8017

Ціна і гарантія на профнастил

Гарантія на профнастил цікавить споживачів не так часто, як при покупці металочерепиці. Найчастіше, покупцеві виявляється достатньо того, що гарантія є на стількито років. Текстом гарантії цікавляться небагато. Абсолютно марно.

Бо часто гарантія надається тільки на словах.

garantiya

Рис. 2. Зразок гарантії Прушиньскі на профнастил

Наприклад, виробник дає гарантію на наскрізну корозію (т.зв. технічні властивості), тоді як вицвітання фарби до гарантійних випадків не відноситься. Або в гарантії є спеціальні пункти, які в покупець обов’язково порушить і вимоги, які виконати не можна. Ось деякі з них: – Кут нахилу даху менше 20о (незрозуміло, як це впливає на роботу профнастилу?); Нагрівання даху більше 60°С – а дахи на сонці в літні місяці регулярно нагріваються до температури понад 85оС; Монтаж тільки працівниками заводу-виробника договір монтажу повинен бути підписаний з самим заводом; – Відсутність наскрізних отворів і обрізних країв пункт виконати неможливо, тому що метал кріпиться саморізами; Миття не менше 2 разів на рік з фото / відео фіксацією не думаю, що хтось купував би профнастил у виробника з такими вимогами, якби читав його гарантію. Звертайте також увагу на перелік необхідних документів, тому що відсутність оригіналу договору з виробником або квитанції про оплату загрожує перетворити бланк гарантії в нічого не значущий клаптик паперу.

Толщина металла профнастила

Фото 3. Заміри товщини металу

Товщина металу і ціна профнастилу

Реальний допуск по товщині металу в Європі + 0-0,02 мм. Звичайна товщина металу європейського походження 0,48 мм для заявленої товщини 0,5 мм; 0,43-0,44 мм для заявленої товщини 0,45 мм. При цьому мова йде про повну товщину, яку можна поміряти за допомогою мікрометра.

Часто покупець не думає про те, профнастил в якій товщині металу він купує. І звертає увагу тільки на ціну. При цьому різниця в товщині профнастилу може бути 15 і більше відсотків. Торік в Україні трейдери ввезли більше 10 тис. т металу в рулонах з товщиною 0,3 мм і менше.

kupit-profnastil-universalnyj-v-primenenii-stroitelnyj-material-1

Фото 4. Профнастил Т-35 на фасаді гіпермаркету “МЕТРО”, поліестер RAL5010

Вартість упаковки і доставки і ціна профнастилу

Чим вище вартість упаковки і більша вартість доставки, тим більше собівартість для виробника м2 готової продукції. Витрати на упаковку і доставку у регіональних профілювальників нижчі, ніж у виробників, які поставляють продукцію в усі або в кілька регіонів. Компанія Прушиньскі робить якісну легко впізнавану упаковку, оскільки хороша упаковка:

– Служить додатковим захистом від підробок; – Захищає профнастил при транспортуванні і складуванні; – Дозволяє знімати пачки профнастилу на об’єкті краном або навантажувачем.

Упаковка

Фото 5. Упаковка профнастилу Прушиньскі

Розмір додаткової націнки за популярність торгової марки

Звичайно, існує певна націнка за популярність торгової марки, так як вона дає покупцеві впевненість у безпеці: якість металу, відповідність заявленим характеристикам, виконання гарантійних зобов’язань і т.д.

Volnistyiy-profnastil

Фото 6. Хвилястий профнастил PF-25, матовий поліестер, колір фасаду RR 024

Однак ситуація на ринку України є настільки конкурентною, що не дозволяє нараховувати додаткову ціну за популярність торгової марки. Продовження «Ціна профнастилу за лист» дивіться тут.