Завод з виробництва матеріалів для покрівель, фасадів та швидкомонтованих будівель

Cоцмережі:

Телефонуйте нам безкоштовно 0-800-33-00-63

Металочерепиця ціна Київ

26 / 09 / 2014

Ціна металочерепиці Прушиньскі в Києві та Київській області

Прушиньскі виробляє металочерепицю і профнастил тільки з імпортного металу європейського виробництва з оцинкуванням не менше 275 г2. Тому ціна нашої металочерепиці – одна з найвищих на ринку. Але якщо Ви хочете купити металочерепицю гарантовано високої якості, Ви — наш клієнт.

Докладніше дізнатися про кожен вид металочерепиці Прушиньскі можна, перейшовши за відповідними посиланнями під фотографіями.

kupit
Дізнатись ціну на металочерепицю в Києві та Київській області

Arad

Фото 1. Модульна металочерепиця АРАД, PURMAT колір RR 023

metallocherepica-kron-13

Фото 2. Металочерепиця Крон, матовий поліестер колір RAL 8017

Karpatia_1

Фото 3. Модульна металочерепиця Карпатія, PURMAT колір RR 023

Металлочерепица-Шафир

Фото 4. Металочерепиця Шафір, поліестер колір RR 028

metallocherepica-arad-klassik-4

Фото 5. Металочерепиця Арад Класік PURMAT колір RR 023

Детальніше дізнатися, з чого складається ціна металочерепиці (товщина, оцинкування, товщина і якість покриття) Ви можете тут.

До категорії «середній плюс» і «високий» відноситься ціна на традиційну металочерепицю Шафір і Крон в товщинах 0,45 і 0,5 мм і в покриттях поліестер і матовий поліестер. Ціни на модульну металочерепицю і традиційну металочерепицю в покритті матовий поліуретан (PURMAT) з 30-річною гарантією відносяться до сегменту «преміум».

Вибрати колір і вигляд покриття можна за допомогою сервісу по візуалізації покрівлі, а також у каталозі кольорів і покриття для металочерепиці.

Крім маркування нашу продукцію від підробок та пошкоджень захищає фірмова упаковка.

упаковка металлочерепицы Прушиньски

У Києві та Київській області Ви можете дізнатися ціни та купити металочерепицю Прушиньскі, звернувшись до наших дилерів в Києві, м Вишгород, Києво-Святошинський р-н (с. Гореничі, м.Ірпінь, с. Тарасівка), м Бровари , м.Бориспіль, смт Згурівка, м.Яготин, м.Фастів, м.Біла Церква, м Узин, смт Ставище, м Богуслав.

Наші дилери організують для Вас повний сервіс з купівлі покрівельних матеріалів:

– Інформування про ціни, консультування та підбір оптимального виду металочерепиці або іншого покрівельного матеріалу для Вашої покрівлі у відповідності з Вашими запитами;

Заміри покрівлі та розкладки металочерепиці, розрахунок необхідних аксесуарів і комплектуючих;

Рекомендації з утеплення покрівлі та розрахунок ціни на утеплення;

Інформацію про ціну на монтаж, нададуть власну монтажну бригаду або рекомендації по монтажу металочерепиці, при необхідності шеф-монтаж;

Доставка матеріалів на об’єкт;

– Оцінка ефективності утеплення покрівлі та влаштування мансарди;

– Надання гарантії входить в стандартну ціну металочерепиці.

Монтажні бригади дилерів Прушиньскі пройшли навчання в Навчальному центрі компанії, розміщеному на українському заводі Прушиньскі в Згурівці Київської області.

Можливо, Вас також Вас зацікавить і Ви захочете купити не металочерепицю, а фальцеву покрівлю або покрівельний профнастил.

Допомогти зробити усвідомлений вибір матеріалів для покрівлі та будівельної бригади Вам допоможе стаття Яка металочерепиця краще: як вибрати металочерепицю”.

Навіть якщо будівельники прийшли до Вас за надійною рекомендацією, Вам корисно буде знати, на що потрібно звернути увагу в роботі монтажної бригади. В цьому Вам допоможе стаття «Правильний монтаж покрівлі».

Переваги покрівлі з металу

Вибираючи, який покрівельний матеріал купити для свого будинку, споживач найчастіше орієнтується на зовнішній вигляд матеріалу, його ціну, термін експлуатації (гарантійний строк), вартість монтажу, терміни поставки, на репутацію постачальника, монтажника і виробника. Об’єктивне порівняння з урахуванням ціни і характеристик призводить найчастіше до вибору покрівельних матеріалів, виготовлених з тонколистового металу з захисним декоративним покриттям, – металочерепиці, а також фальцевих панелей і профнастилу. На сьогодні покрівля з металу, незважаючи на досить високу ціну, швидкими темпами тіснить традиційний шифер, займаючи все більшу частку в продажах покрівельних матеріалів. Чому так відбувається?

1. Покрівлі з металу розраховані на довгий термін служби. Завдяки технології виробництва сировини захисне декоративне покриття є стійким до впливу навколишнього середовища. Тому покрівля з металочерепиці розрахована на термін служби в 25-50 років.

2. Плюсом є також естетичні властивості покрівлі з металочерепиці і великий вибір кольорів і покриттів. В якості декоративно-захисного покриття завод Прушиньскі стандартно використовує поліестер в 24 кольорах, крупнозернистий матовий поліестер в 9 кольорах, Пурмат в 6 кольорах. Жоден інший виробник не дає подібного вибору.

3. Порівняно нескладний і швидкий монтаж. У порівнянні з штучними матеріалами, монтаж металочерепиці (профнастилу) відбувається швидше і коштує менше. Сказане не відноситься до фальцевих покрівельних панелей, оскільки їхній монтаж передбачає більш високу кваліфікацію монтажників і високу трудомісткість.

4. Металочерепиця – це легка покрівля. Вона не створює великого навантаження на несучі конструкції стін і фундаментів, що дозволяє ефективно застосовувати сучасні технології будівництва, легкі штукатурні і вентильовані фасади, дає простір для створення оригінальної конструкції та архітектури кожного будинку.

5. При цьому, завдяки своєму профілюванню металочерепиця здатна переносити снігові і вітрові навантаження, досить високі в Києві та Київській області.

Ціна на це покриття демократична, тому металочерепиця в Києві — дуже популярне покрівельне покриття.

ВИ МОЖЕТЕ ЗВЕРНУТИСЯ ДО КИЇВСЬКОГО ДЕПАРТАМЕНТУ за консультацією за адресою:

Київ, вул. Марка Вовчка 18-А

тел: (044) 492-76-86
тел: (044) 492-76-87
факс: (044) 492-76-88
email: info@pruszynski.com.ua

Ми спробуємо відповісти на Ваші запитання або порекомендуємо дилера, який найбільшою мірою відповідає Вашим вимогам.


Фотогалерея металочерепиці. Київ і Київська область