Завод з виробництва матеріалів для покрівель, фасадів та швидкомонтованих будівель

Cоцмережі:

Телефонуйте нам безкоштовно 0-800-33-00-63

Застосування матеріалів «Прушиньскі» при будівництві ангару з легких металоконструкцій в м. Тячів. Металеві ангари ЛСТК

В інженерно-технічний відділ компанії «Прушиньскі», від компанії «Актив-Трейд» , надійшов запит на можливість влаштування покриття об’єкта «Спортзал в м. Тячів, Закарпатська обл.» з матеріалів, виробляє і постачає наша компанією. Схема несучих елементів покриття каркаса показана на рис. 1.

primenenie materialov prushinski pri stroitelstve sportzala v g tyachev 1 Применение материалов «Прушиньски» при строительстве спортзала в г.Тячев.

Рис. 1. Каркас спортзалу.

Завдання по влаштуванню покриття даного об’єкта ускладнювалася декількома принциповими вимогами, озвученими замовником:

  • Захисна конструкція спортзалу повинна бути «теплої»;
  • Необхідно передбачити звукопоглинання, так як у залі відбуватимуться змагання з присутністю вболівальників;
  • Розробити конструктивне рішення, яке дозволить змонтувати радіальний профіль, як зовнішній елемент огорожі, виробництва не нашого заводу.

 

Згідно проведеного теплотехнічного розрахунку і за погодженням із замовником, утеплення огорожі було прийнято товщиною 150мм. В якості внутрішнього елемента огороджувальних конструкцій, інженерами нашої компанії, було запропоновано використовувати набірну сендвіч-панель на основі внутрішньої стінової касети . Згідно з «Таблиць навантажень для внутрішніх стінових касет Прушиньскі», по несучої здатності була підібрана касета 600/150х0, 75 і зроблена оптимальна розкладка по довжинах (рис. 2).

 

primenenie materialov prushinski pri stroitelstve sportzala v g tyachev 2 Применение материалов «Прушиньски» при строительстве спортзала в г.Тячев.

Рис. 2. Розкладка стінових касет 600х150х0, 75мм

Для вирішення завдання по звукопоглинанню, певний стінових касет були з перфорацією (Фото 1). Перфорація внутрішньої поверхні стінової касети дозволяє звуку проходити через отвори всередину тіла касети, де знаходиться утеплювач, який в свою чергу «гасить» звук. Дане рішення звукопоглинання нами часто використовується на об’єктах спортивного призначення, таких як стадіони «Дніпро-Арена» і «Донбас-Арена» , а також при будівництві виробничих будівель з підвищеним рівнем шуму.

 

primenenie materialov prushinski pri stroitelstve sportzala v g tyachev 3 Применение материалов «Прушиньски» при строительстве спортзала в г.Тячев.

Фото 1. Часткова перфорація внутрішньої поверхні стінових касет для звукопоглинання.

Згідно рішення замовника, зовнішнім елементом огородження мав бути радіальний профіль, але як Ви можете побачити на рис. 3, конструкція каркаса має сегментарну форму.

primenenie materialov prushinski pri stroitelstve sportzala v g tyachev 4 Применение материалов «Прушиньски» при строительстве спортзала в г.Тячев.

Рис. 3. Схематичний поперечний розріз.

Для того щоб змонтувати зовнішнє покриття по радіусу, було розроблено конструктивне рішення припускає додаткову установку, в місцях «зламу» несучого каркаса, тонкостінних оцинкованих холоднокатаних Z-прогонів в тілі стіновий касети. Між собою Z-профілі повинні бути пов’язані С-прогонами, які виконують функцію тяжів.

 

primenenie materialov prushinski pri stroitelstve sportzala v g tyachev 5 Применение материалов «Прушиньски» при строительстве спортзала в г.Тячев.

Рис. 4. Конструктивне рішення для монтажу радіального профілю.

 

primenenie materialov prushinski pri stroitelstve sportzala v g tyachev 6 Применение материалов «Прушиньски» при строительстве спортзала в г.Тячев.

Фото 2. Монтаж Z-прогонів і тяжів між ними.

 

primenenie materialov prushinski pri stroitelstve sportzala v g tyachev 7 Применение материалов «Прушиньски» при строительстве спортзала в г.Тячев.

Фото 3. Монтаж радіального профілю на Z-прогони

Таким чином, завдяки кваліфікованим співробітникам інженерно-технічного відділу, а також широким технологічним можливостям заводів «Прушиньскі» ми змогли реалізувати даний об’єкт з урахуванням всіх побажань і вимог як замовника так і Генпроектною організації. Всі розкладки матеріалів і вузли були передані на будівельний майданчик і об’єкт був змонтований у заплановані терміни.

Отримати інформацію про ціни і купити металочерепицю, профнастил та інші покрівельні та фасадні матеріали виробництва ТОВ «Прушиньскі» Ви можете у наших дилерів в наступних регіонах України: