Завод з виробництва матеріалів для покрівель, фасадів та швидкомонтованих будівель

Мы в соцсетях:

Телефонуйте нам безкоштовно 0-800-33-00-63

Мансардні вікна VELUX з відкриванням по центральній осі – ергономічні та практичні

29 / 05 / 2013

Одна з функцій мансардних вікон – нести природне денне освітлення. Було встановлено, що завдяки своєму розташуванню мансардні вікна пропускають на 40% більше світла в порівнянні з вертикальними, а також розсіюють його на велику площу приміщення.

Основним принципом розрахунку кількості вікон для приміщення є 10:01, тобто на кожні 10 м ² – мінімум 1 м ² скління. Для вітальні та дитячої кімнат необхідно більше світла (10:1,5 або навіть 10:02).

Мансардні вікна можуть відкритися по центральній осі або / і по верхній. Вікна з комбінованим відкриванням відкриваються по двох осях.

Найбільш популярні моделі – мансардні вікна з центральною віссю відкривання.

Мансардне вікно VELUX GZL / VELUX GZL B

Модель доступна з ручкою знизу або вгорі. Вентиляція в даній моделі передбачена навіть при закритому вікні через щілинний вентиляційний пристрій.

 Мансардне вікно VELUX GGL

Класична модель дерев’яного вікна з відкриванням по центральній осі. Універсальне вікно, підійде до будь-якого інтер’єру. А клапан-кватирка зі знімним фільтром, який є можливість мити, дозволяє провітрювати без пилу і комах в будь-яку погоду.

Мансардне вікно VELUX GGU

Модель призначена для вологих приміщень (кухонь, ванних, басейнів, і т.д). Відмінно підходить для білих і світлих інтер’єрів.

Поєднує в собі всі характеристики дерев’яного вікна “Класика” (GGL), а також важливе доповнення – має вологостійке поліуретанове покриття.

У моделях VELUX GGL і VELUX GGU можлива установка електрообладнання або сонячної батареї для дистанційного управління вже після монтажу вікна. Для максимального комфорту рекомендується вибирати вікна на дистанційному управлінні до початку монтажу. Мансардне вікно VELUX Integra з живленням від електромережі та VELUХ Solar з живленням від сонячної батареї повністю готові до використання. Необхідно тільки підключити до розетки (VELUX Integra) або встановити сонячний елемент живлення (VELUX Solar). У комплекті з вікном йде пульт дистанційного керування і датчик дощу. При попаданні перших крапель на датчик вікно автоматично закриється. Вікна з дистанційним управлінням можна програмувати на певний час або проміжок часу. Крім мансардних вікон, на дистанційному керуванні можна вибрати і сонцезахисні аксесуари (маркізет, штори, жалюзі, роллету).

Мансардні вікна з відкриванням по центральній осі встановлюють в покрівлю з кутом нахилу в діапазоні 15-90 °. Зовнішню поверхню вікна мансардного вікна легко мити, знаходячись всередині приміщення, так як рама вікна фіксується при повороті на 180 °. Для легкого монтажу штор або жалюзі мансардні вікна забезпечені кронштейнами.

У всіх моделях мансардних вікон VELUX доступний безпечний склопакет з внутрішнім ламінованим склом «триплекс» та самоочисним покриттям на зовнішньому склі.