Закрыть
3 вулиця Осіння Дніпропетровськ
Закрыть
  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.
Закрыть
  • Drop files here or
  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.
Закрыть
  • :
  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Презентація нашої компанії

Центр Каркасного Будівництва створений в 2004 році групою фахівців, які з 1999 року успішно працюють в галузі будівельних конструкцій і матеріалів із сталі. Основними напрямками діяльності компанії Центр Каркасного Будівництва є:
  • ·постачання повнокомплектних сталевих каркасних будинків з використанням традиційних зварних металоконструкцій і холоднокатаних оцинкованих профілів (Z, C, U, омега, куточки);
  • ·проектування сталевих каркасів будівель і огороджувальних конструкцій;
  • ·виготовлення металоконструкцій та їх монтаж;
  • ·влаштування огороджувальних конструкцій будівлі (застосування різноманітних типів покрівельного покриття і стінового огородження).

Наявність власного проектного відділу з розробки креслень розділу КМ і КМД забезпечує стислі терміни проектування і стабільну якість проектної документації. Виробництво зварених металоконструкцій має пакет сертифікатів УкрСепро та ISO 9001 на серійне виготовлення будівельних металоконструкцій, що гарантує високу якість виготовлення несучого каркасу. Наявність власного монтажного підрозділу, а також власний парк техніки забезпечує стислі терміни монтажу і оптимальну вартість будівництва. Використання в якості несучих стінових і покрівельних прогонів холоднокатаних оцинкованих профілів (марка сталі С320) власного виробництва дозволяє максимально полегшити огороджувальні конструкції та забезпечити їх тривалу експлуатацію. Комплексний підхід і досвід конструювання різних типів покрівельного та стінового огородження забезпечує прийняття правильних технічних рішень. Компанія «Центр каркасного будівництва» надає весь комплекс робіт з будівництва сталевих будівель – від технічних консультацій і проектування, до виготовлення, постачання і монтажу комплекту сталевих будівель. Основна мета – зміцнити лідируючі позиції, як на внутрішньому ринку, так і на ринках ближнього зарубіжжя. Поточна робота компанії спрямована на: поліпшення якості пропонованих продуктів і послуг за рахунок впровадження у виробництво новітніх технологічних розробок фахівцями компанії; • ретельний підхід до вирішення складних завдань; • робота на результат – досягнення поставлених цілей за умови дотримання високої якості і мінімізації витрат, часу і коштів. Складові нашого успіху – це професіоналізм і компетентність співробітників, сильний технічний менеджмент і багаторічний досвід фахівців компанії.

логотип ООО ЦКС

Контактна інформація

м. Дніпропетровськ вул. Осіння, 3

(+38 0562) 35-51-18

Основна продукція:

- Металлочерепиця
- Профнастил

Галерея об’єктів з використанням матеріалів “Прушиньскі”

Супермаркет «Reinford»

Місце знаходження: 2007р. Дніпропетровська обл.г. Дніпродзержинськ Матеріали “Прушиньскі”: профнастил покрівельний та стіновий

Спортивна база ФК «Дніпро»

Місце знаходження: 2007р. Дніпропетровська обл. м. Дніпродзержинськ Матеріали “Прушиньскі”: PS-панелі фасадні

Складський комплекс «Мастерок»

Місце знаходження: 2005р. Луганська обл. м. Сєверодонецьк Матеріали “Прушиньскі”: профнастил покрівельний та стіновий, водостічна система

Розважальний комплекс «Міст-Сіті-Центр»

Місце знаходження: 2007р. Дніпропетровська обл. м. Дніпропетровськ Матеріали “Прушиньскі”: PS-панелі фасадні

Завод теплоізоляційних матеріалів «Техно»

Місце знаходження: 2007р. Черкаська обл. м. Черкаси Матеріали “Прушиньскі”: профнастил покрівельний та стіновий

Будівельні бригади

Компанія ЦКБ має всі необхідні ліцензії для монтажу металевих конструкцій і покрівельного/стінового огородження. Монтажні роботи здійснюються тільки власними підготовленими фахівцями, які мають високу кваліфікацію та великий досвід у проведенні подібних робіт. Монтажні роботи проводяться з використанням сучасного обладнання та інструментів. Компанія володіє власним парком техніки, що забезпечує стислі терміни монтажу і оптимальну вартість будівництва.

Наша команда

Ми вважаємо персонал головною складовою успіху компанії, тим капіталом, завдяки якому вдається досягати намічені цілі і рухатися вперед. Ми намагаємося створити умови, в яких кожен співробітник зацікавлений в довгостроковій роботі в Компанії. Від усіх співробітників, незалежно від рівня їх відповідальності, ми очікуємо високого рівня професіоналізму та відповідальності. Ми приділяємо велику увагу навчанню співробітників і створюємо умови для професійного зростання і посадового просування персоналу.

Сертифікати, грамоти та досягнення дилера

Надіслати повідомлення

Ім´я
Прізвище
Телефон
Повідомлення

Розташування офісу на мапі

Контактна інформація

Адреса офісу: м. Дніпропетровськ вул. Осіння, 3

Телефон:(+38 0562) 35-51-18

Е-mail: office@cks.ua

Адрес сайта: cks.dp.ua