Завод з виробництва матеріалів для покрівель, фасадів та швидкомонтованих будівель

Cоцмережі:

Телефонуйте нам безкоштовно 0-800-33-00-63

Правильний монтаж покрівлі та використання покрівельних матеріалів: металочерепиці та профнастилу

06 / 03 / 2014

Кожен виробник обов’язково надає інструкції з монтажу своїх покрівельних матеріалів, в тому числі і компанія «Прушиньскі». Витратьте півгодини свого часу, щоб прочитати нашу інструкцію – це допоможе Вам побачити можливі проблеми в роботі монтажників. Ще краще, якщо Ви обговорите інструкцію зі своїми монтажниками і переконаєтеся, що вони будуть робити монтаж, дотримуючись порад, які викладені там.

1 . Ознайомтеся з інструкцією з монтажу матеріалів компанії «Прушиньскі».

2 . Залучайте до роботи фахівців за рекомендацією попередніх замовників, при цьому спробуйте перевірити їхню кваліфікацію, а саме: сертифікат про проходження навчання, перелік виконаних робіт (бажано з фотографіями). Нагадаємо, що компанія «Прушиньскі» проводить навчання монтажників і видає їм індивідуальні книги покрівельника. Ще краще, якщо монтажників порекомендує Вам дилер, у якого Ви купили покрівельні матеріали. Навіть якщо він й не несе юридичної відповідальності за свою рекомендацію, він намагатиметься порадити таку бригаду, від роботи якої у Вас і, отже, у нього самого не буде проблем.

3 . Металочерепиця — продукт надійний в експлуатації, але її достатньо легко пошкодити ще до укладання на покрівлю. Тому вимагайте акуратності в розвантаженні, зберіганні та підйомі на покрівлю матеріалів.

Металочерепицю і профільні листи дозволяється перевозити тільки в пачках.

Завантажувати і розвантажувати пачки потрібно за допомогою м’яких строп або автонавантажувача, щоб запобігти пошкодженню продукції. Заборонено на продукцію класти важкі вантажі, які можуть призвести до деформації листів.

image001

Розвантаження вручну повинно виконуватися відповідною кількістю вантажників. Так при довжині листа 6 м необхідно залучити до розвантаження 6 вантажників (по три з кожного боку).

image002

Це причина…

image003

… а це наслідок

УВАГА! Неприпустимо пересування листів по інших листах або по землі.

Умови зберігання повинні унеможливлювати механічні пошкодження, зміщення листів відносно один одного, а також вплив агресивних рідин, відкритого вогню і сонячного проміння.

Покрівельні матеріали з полімерним покриттям повинні бути змонтовані протягом 6-и місяців від дати виготовлення, а без полімерного покриття — негайно.

4. Вимагайте, щоб Ваші монтажники використовували професійні інструменти. Для різання листів можна застосовувати електроножиці, ножиці по металу і спеціальні насадки на електродрель.

image004

УВАГА! Неприпустимо використовувати дисковий відрізний інструмент типу «болгарка». Іскри від абразивного диска, спричиняють пошкодження полімерного покриття на значній площі і прискорюють виникнення корозії.

только не это!!!

Сталеві ошурки, що залишилися після різання листів і закручування саморізів, повинні бути усунені за допомогою м’якої щітки.

Бруд, що з’явився в процесі роботи, повинен бути усунений із застосуванням нейтральних миючих засобів.

5 . Під час монтажу забороняється використовувати мідні елементи в прямому контакті з металочерепицею (профнастилом).

image006

Корозія на місці стику оцинкованої сталі і міді

6 . Для ходіння по даху потрібно використовувати взуття з м’якою плоскою підошвою, стаючи на нижню частину хвилі. Перш ніж ходити по покрівлі, потрібно закрутити всі саморізи. Якщо під час монтажу на поверхні покрівельних матеріалів з’явилися подряпини їх потрібно затонувати фарбою відповідного кольору (фарбу запитуйте у дилерів компанії «Прушиньскі»).

7 . При виконанні монтажних робіт не допускається:

– кріплення листів за допомогою цвяхів (лист може вирвати вітром);
– газове різання або зварювання профлистів (від високотемпературної дії деформується метал і пошкоджується полімерне покриття);
– застосування абразивних матеріалів для різання листів з полімерним покриттям.

Також не рекомендується застосування звичайних ножиць по металу для поперечного різання (велика ймовірність того, що профіль буде зім’ятий).

Бажаємо Вам уникнути розчарувань і отримати максимум приємних емоцій від своєї покрівлі виробництва компанії «Прушиньскі»!