Завод з виробництва матеріалів для покрівель, фасадів та швидкомонтованих будівель

Cоцмережі:

Телефонуйте нам безкоштовно 0-800-33-00-63

Фальцева покрівля: ціна в порівнянні з металочерепицею. Що впливає на ціни покрівельних панелей

24 / 07 / 2014

Ціна фальцевої покрівлі складається з ціни на покрівельні панелі, вартості покрівельних аксесуарів і матеріалів, а також покрівельних робіт.

Ціна на покрівельні панелі залежить насамперед від металу, з якого панелі зроблені. Зрозуміло, що купити панелі з металу товщиною 0,5 мм буде дешевше, ніж з металу товщиною 0,7 мм. Однак різниця не буде досягати 40%, як це слід було б з товщини металу, а буде трохи нижче.

 

Фото 1. Типова фальцева покрівля

Друга складова ціни на покрівельні панелі – це покриття металу. Найдорожче і якісне покриття, з яким Ви можете купити фальцеву покрівлю – це Purmat TM. Це найтвердіше, еластичне і хімічно стійке декоративне покриття. На покрівельні панелі з покриттям Purmat TM надається 30-річна гарантія. Найдешевше покриття – глянцевий поліестер, трохи вища (приблизно на 5-6%) ціна на матовий поліестер.

 

Фото 2. Фальцева покрівля Ретролайн (Purmat RR 023) на приватному котеджі

Наступна складова ціни на покрівельні панелі – це товщина цинкування і взагалі якість металевого осердя під декоративним покриттям. Детальніше про вплив специфікації металу на вартість виробів з нього можете прочитати в статті про ціну на металочерепицю і цінах на профнастил. Залежно від кількості цинку під лакофарбовим покриттям ціна може змінюватися в межах 7-8%.

 

Фото 3. Покрівельні панелі Ретролайн (Purmat RR 023) на приватному будинку Ціна покрівельних панелей приблизно на 10% вище, ніж ціна на металочерепицю з металу в такому ж покритті, цинкуванні і товщині. А от вартість монтажу фальцевої покрівлі може бути істотно вище, особливо для складних по конфігурації покрівель або покрівель з довгими скатами. Без досвідченого бляхаря при монтажі фальца, навіть самозатискного, вам все одно не обійтися і монтаж складної покрівлі обійдеться значно дорожче в покрівельної панелі, ніж в металочерепиці або тим більше в профнастилі.

 

Фото 4. Гратчасті снігозатримувачі на фальцевій покрівлі

Ціна деяких аксесуарів для фальцевої покрівлі також вище, ніж для металочерепиці. Так, оскільки через фальцеву покрівлю безпосередньо до дерев’яної обрешітки снігозатримувачі безпосередньо кріпити не можна, для покрівельних панелей застосовуються решітчасті або частіше трубчаcті снігозатримувачі. Такі снігозатримувачі кріпляться до вертикальних замків покрівельних панелей за допомогою спеціальних затискачів. Ви зможете купити такі снігозатримувачі за ціною в кілька разів вище, ніж традиційні трикутні снігозатримувачі або снігорізи.

 

Фото 5. Затискачі під трубчасті снігозатримувачі, закріплені на вертикальних замках фальцевих панелей

Фальцева покрівля також передбачає більш часте розташування дерев’яної обрешітки, що також веде до підвищення вартості покрівельної конструкції в цілому. Таким чином, всі забудовники, яким подобається зовнішній вигляд фальцевої покрівлі і які хочуть виразити себе і виділитися серед маси металочерепичних дахів, повинні розуміти, що фальцева покрівля – задоволення не з дешевих. І навіть купивши хороший і якісний матеріал, потрібно правильно вибрати майстрів-покрівельників, так як насамперед від них залежатиме, як буде виглядати Ваша покрівля. У компанії «Прушиньскі» вже кілька років працює Навчальний центр, де ми проводимо навчання майстрів-покрівельників по технології монтажу металевих покрівель. Провели ми і більше 10 навчальних семінарів з монтажу фальцевої покрівлі. Тому ми впевнені, що звернувшись до наших дилерів, Ви зможете отримати не тільки якісні покрівельні панелі нашого виробництва, а й правильний і якісний монтаж.

   

Купити покрівельні панелі Прушиньскі

Ви можете купити або дізнатися ціни на фальцеву покрівлю, а також на всі покрівельні, фасадні та аксесуари, необхідні для правильного монтажу та експлуатації покрівлі, фасаду та огорожі, у наших дилерів в Києві та інших регіонах регіонах України.

 

Купить кровельные панели в Украине