Завод з виробництва матеріалів для покрівель, фасадів та швидкомонтованих будівель

Cоцмережі:

Телефонуйте нам безкоштовно 0-800-33-00-63

Мансардні вікна. Більше світла в мансарді!

29 / 05 / 2013

Додаткове світло в мансарді та ще й нічим не обмежений вид з вікна від стелі аж до підлоги?! Це можливо завдяки похилим нижнім і верхнім елементам та спеціальним вертикальним елементам.  Такі вікна приєднуються безпосередньо до мансардних вікон VELUX, створюючи відчуття додаткового простору.

VFA/VFBвертикальні фасадні вікна, які встановлюються в комбінації з мансардними вікнами VELUX. Такі елементи підійдуть до будь-якої покрівлі з кутом нахилу від 15 до 55º.  Вони встановлюються безпосередньо в фасад, прямо під мансардними вікнами VELUX. Вертикальні елементи відкриваються за допомогою ручки, яка розміщена в боковій частині рами. В комбінації з мансардними вікнами вертикальні елементи виглядають як єдине ціле, так як скріплені між собою коробка до коробки.

VFE/VIUце  вертикальні карнизні вікна для встановлення в комбінації з мансардними вікнами VELUX. Такі карнизні вікна підійдуть до будь-якої покрівлі з кутом нахилу від 15 до 55º.

Вікна встановлюються у вертикальну стіну під мансардними вікнами VELUX і управляються за допомогою ручки у верхній частині вікна (модель VFE).

Модель VIUвертикальний «глухий» елемент з покриттям із поліуретану, який встановлюється у вертикальну стіну відразу під мансардним вікном VELUX.

GIL/GIU – додаткові похилі віконні елементи, які не відкриваються. Таке вікно виглядає як продовження мансардного вікна.

Встановлення подібних додаткових елементів в площину покрівлі дозволяє покращити освітлення в кімнаті і забезпечити нічим необмежений вид з вікна мансарди від підлоги до стелі. Вони підійдуть для будь-якої покрівлі з кутом нахилу від 15 до 90º.

Виглядає така комбінація вікон як єдина поверхня, оскільки вікна і додаткові віконні елементи з’єднані між собою коробка до коробки. 

У всіх додаткових віконних елементах встановлений безпечний, «самоочисний» склопакет з внутрішнім склом «триплекс» і зовнішнім склом з покриттям “Easy Clean”, завдяки якому вікна необхідно мити значно рідше. Із-за спеціального самоочисного покриття бруд органічного походження розщеплюється під дією сонячних  променів, а його залишки змиваються під час дощу.

Віконні елементи обладнані кронштейнами для легкого монтажу штор та жалюзі.

А для створення неповторних інтер’єрів та цікавих архітектурних рішень в асортименті VELUX є вікно-балкон Cabrio та терасна система. І вікно-балкон і тераса встановлюються саме в покрівлю. Зауважимо, що тераса дозволяє максимально використовувати простір мансарди. Вона має зручний вихід;  тут є можливість встановити навіть стіл і стільці і милуватися краєвидом з покрівлі мансарди.