Завод з виробництва матеріалів для покрівель, фасадів та швидкомонтованих будівель

Мы в соцсетях:

Телефонуйте нам безкоштовно 0-800-33-00-63

Будівництво гаража з профнастилу і легких металоконструкцій

23 / 07 / 2014

Гараж з профнастилу і легких металоконструкцій за каркасною технологією можна змонтувати за один день (до 10 годин без урахування фундаментів)Технологія полягає у використанні оцинкованих сталевих ЛСТК профілів (С, U і омега), які утворюють металевий каркас об’єкта. Всі з’єднання оцинкованих профілів виконуються за допомогою саморізів по металу 5,5х25. Анкери М12х100 застосовуються для з’єднання профілю U з фундаментом гаража. Обшивається каркас гаража профнастилом – колір і геометрія профнастилу за бажанням замовника.

Етапи будівництва гаража

1) Розрахунок відповідно до технічного завдання від замовника.

2) Збірка і установка каркаса.

Сборка и установка каркаса Обшивка профнастилом и отделочными аксессуарами. Установка ворот и дверей.Установка ворот и дверей.

3) Обшивка профнастилом та оздоблювальними аксесуарами. Встановлення воріт і дверей.

Установка ворот и дверей. Утепление (по желанию заказчика) гараж

4) Утеплення (за бажанням замовника).

гараж из профнастила гараж из профнастила

5) Установка водостічної системи.

Установка водосточной системы гараж из профнастила

Незважаючи на мобільність, такий швидкомонтований гараж з легких сталевих металоконструкцій, побудований за технологією ЛСТК, відповідає всім вимогам надійності, довговічності і безпеки. Простота і практичність такої технології оптимально підходять для побудови гаража для автомобіля.

Матеріал підготовлений регіональним представником ТОВ «Прушиньскі» компанією «Стройпартнер». Детальніше про ціни та умови поставки і монтажу Ви можете дізнатися, звернувшись в цю компанію.