Завод з виробництва матеріалів для покрівель, фасадів та швидкомонтованих будівель

Cоцмережі:

Телефонуйте нам безкоштовно 0-800-33-00-63

КШИШТОФ ПРУШИНЬСКІ: «ІНВЕСТИЦІЇ ЗАМІСТЬ АПОКАЛІПСИСУ»

16 / 02 / 2023

Стаття у часописі «BUILDER» (Польща)

A9ce2y22_1c45q5x_734

Кшиштоф Прушиньскі, президент і власник компанії PRUSZYŃSKI Sp. z o. o.

Останні два роки, незважаючи на величезні виклики, з якими зіткнулася європейська економіка, були для компанії PRUSZYŃSKI успішними. Однак останнім часом економічна ситуація явно погіршилася. Справа не лише в падінні попиту. Великою проблемою є інфляція, подорожчання матеріалів та послуг. Крім того, існують певні обмеження в постачанні деяких видів сировини через війну в Україні. Хоча наслідки всіх цих проблем стосуються передусім малих і середніх підприємств, такі ринкові магнати, як PRUSZYŃSKI, не байдужі до них — ми також фіксуємо зниження продажів.

Однак мистецтво хорошого управління компанією полягає в тому, що вона може вийти з кожної кризи зміцненою. Я переконаний, що так буде і з нашою компанією. Єдиний правильний рецепт розвитку – відповідні інвестиції. За останні роки ми започаткували багато проектів, деякі з яких уже завершені, а інші – незважаючи на економічну кризу – тривають.

Ми модернізували та розширили наші складські, логістичні та офісні приміщення в Соколові поблизу Варшави, де знаходиться штаб-квартира компанії. Лише термомодернізація виробничого цеху коштувала понад 3 мільйони євро. На початку 2023 року в Соколові буде відкрито нову споруду, де розміститься сучасний навчальний центр та складські приміщення для маркетингової діяльності. Крім того, ми інвестуємо в альтернативні джерела енергії, наприклад встановили сонячні панелі на дахах виробничих цехів. І на цьому ми зупинятися не будемо.

У 2022 році ми побудували складські приміщення в Гданську та Бидгощі, а також готуються проекти будівництва нової інфраструктури в Хшануві, Любліні та Вроцлаві. Бюджет згаданих мною інвестицій становитиме понад 20 мільйонів євро. Я переконаний, що це будуть недаремно витрачені гроші, які дозволять нам зміцнити наші позиції на європейському ринку.

Минулого року ми також продовжили інвестиції, пов’язані з одним із наших головних проектів останніх років – лінії з виробництва сендвіч-панелей із мінеральною ватою з виробничою потужністю близько 1,5 млн погонних метрів на рік. Ця лінія вже працює, але ми ще розширюємо її можливості.

Ми також зосередилися на секторі відновлюваної енергетики – у 2022 році ми розпочали будівництво вітрової електростанції Żechlinek. Завершення інвестицій заплановане на перший квартал 2024 року. Крім того, FLORIAN Centrum, що входить до групи Pruszyński, інвестував понад 5 мільйонів євро у модернізацію виробничого цеху та придбання сучасного машинного обладнання для виробництва конструкційних профілів для сонячних панелей.

builderpolska.pl