Купити профнастил “Прушиньскі” в Харкові та Харківській області


купити Профнастил

у наших дилерів
в Харкові та Харківській
області

Купити профнастил у Харкові та Харківській області не важко, так як практично в кожному регіоні у компанії «Прушиньскі» працюють дилери та регіональні представництва. Згідно із запитом вони зможуть зробити доставку Ваших замовлень в такі населені пункти:

Харків, Ізюм, Куп’янськ, Лозова, Люботин, Первомайськ, Чугуїв, Балаклея, Барвінкове, Богодухів, Валки, Вовчанськ, Дергачі, Зміїв, Красноград, Мерефа, Південне та інші.

Профнастил в Харкові та Харківській області дуже популярний, так само, як і металочерепиця. Його навіть застосовують в приватному будівництві, але профлисти справді незамінні при будівництві промислових споруд. А чому? Відповідь напрошується сама собою: профнастил дуже міцний матеріал, який виробляється зі сталі (0,5-1,5 мм) методом холодного прокату.

Фахівці розрізняють кілька видів профнастилу, а саме: покрівельний, стіновий, несучий. Компанія «Прушиньскі» випускає такі різновиди профлистов:

  • профнастил покрівельний (Т-14 – Т-60);

Profnastil_2

Фото 1. Профнастил на покрівлі приватного будинку

  • профнастил стіновий (Т-6 – Т-35ЕL), також випускаємо хвилястий профнастил для фасаду (PF-25);
  • несучий профнастил (Т-40 – Т-160).

Будинки в промисловому сегменті часто використовуються для виробничих цехів з підвищеним рівнем шуму, тому компанія «Прушиньскі» пропонує своїм замовникам перфорований профнастил. Основне застосування перфорованого металу – це звукоізоляційні стіни, перегородки і підшивка покрівлі (несучий профнастил) в будівництві.

Profnastil_5

Фото 2. Фасад промислової будівлі зі стінового профнастилу

Часто профнастил застосовують для будівництва сільськогосподарських приміщень для худоби і птахів. В такому випадку буде недостатнім застосування оцинкованого профнастилу, тому що в такому агресивному середовищі (виділення газів від продуктів розпаду, гною і т.д.) найкращим застосуванням буде профнастил з покриттям алюцинк. Не забудьте також і про вентиляцію такого роду приміщень.

Також у наших представників ви можете купити профнастил для паркану та огорожі.

 

Profnastil_3

Фото 3. Паркан із профнастилу

Профнастил. Ціна

Ціни на цей вид покрівельного та стінового огородження дуже демократичні, тому профнастил в Харкові – дуже популярне покриття для дахів.

Термін доставки замовлень металопрофілю в Харків і Харківську область

Для підвищення якості обслуговування кінцевих споживачів, будівельних організацій і бригад і полегшення планування монтажних робіт компанія «Прушиньскі» забезпечує доставки в Харків по четвергах.

Якщо ви не знайшли на нашому сайті дилера, найбільш близького до вас за місцем розташування, зверніться до Харківського департаменту компанії «Прушиньскі». Співробітники порадять вам наших представників, що найбільш повно відповідають вашим вимогам:

вул. Лева Ландау, 151-В

тел: (057) 714-91-01, факс: (057) 714-91-10