Закрыть
м. Павлоград, вул. Добролюбого, 49
Закрыть
  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.
Закрыть
  • Drop files here or
  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.
Закрыть
  • :
  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Презентація нашої компанії

Центр Покрівлі та Фасаду “Тандем” працює на будівельному ринку понад 10 років. За цей час наша компанія отримала величезний досвід, завдяки якому відповідально пропонує своїм покупцям товари високої якості. Наша торгова мережа представлена трьома офісними центрами з продажу покрівельних та фасадних матеріалів в м. Павлограді, Дніпропетровської області.
На сучасному будівельному ринку представлено величезний асортимент продукції. При такому різноманітті покупцеві дуже важко визначитися – якому матеріалу віддати перевагу. Основними критеріями при виборі покрівельних та фасадних матеріалів для будівництва та оновлення будівель є якість, довговічність, надійність і повна відповідність всім сучасним вимогам, що застосовуються до будівельних матеріалів.
Компанія Центр Покрівлі та Фасаду” Тандем ” пропонує великий асортимент покрівельних і фасадних матеріалів, а також здійснює різні види будівельних робі: від ремонту та обслуговування до повного монтажу покрівлі в найкоротші терміни. У нас ви зможете придбати металочерепицю, бітумну та композитну черепицю, профнастил для покрівель, фасадів, парканів, огорож, фальцеві панелі, вініловий  та металевий сайдинг,  покрівельні плівки та мембрани, покрівельні аксесуари та вентиляційні виходи, мансардні вікна і сходи на горище, водостічні системи (пластикові та металеві), металопластикові вікна та двері, різноманітні кріплення, лісо-пиломатеріали,  та багато іншого. Крім цього, наша компанія займається виготовленням під замовлення виробів з тонколистового металу. В м. Павлоград  ми маємо свій власний цех!
Вже 5 років ми є офіційним регіональним представником найбільшої європейської компанії в галузі виробництва покрівельних і фасадних матеріалів ТОВ «Прушиньскі».
Сьогодні в компанії працюють висококласні менеджери, які готові відповісти на будь-які Ваші питання. Крім того, у нас індивідуальний підхід до кожного клієнта та гнучка система знижок в залежності від обсягу покупки.
Ми будемо дуже раді бачити Вас і допоможемо побудувати будинок Вашої мрії!
hofbpdelcnciolkb

Контактна інформація

м. Павлоград, вул. Добролюбого, 49

(050) 0516343; (050) 0886384; (066) 3352937; (066) 1353088

Основна продукція:

- Металлочерепиця
- Профнастил

Галерея об’єктів з використанням матеріалів “Прушиньскі”

Приватний будинок

Місце знаходження: м. Павлоград

Матеріали “Прушиньскі”:  металочерепиця Arad Classic RR032.

Приватний будинок

Місце знаходження: м. Павлоград 

Матеріали “Прушиньскі”:  металочерепиця REN Purmat RAL8017.

Приватний будинок

Місце знаходження: м. Павлоград 

Матеріали “Прушиньскі”:  металочерепиця Arad Classic RAL8017.

Приватний будинок

Місце знаходження: м. Павлоград 

Матеріали “Прушиньскі”:  металочерепиця Arad Classic RAL8017.

Будівельні бригади

Наша будівельна бригада здійснює як будівництво та монтаж нових покрівель, так і ремонт старих покрівель. Ми якісно змонтуємо металочерепицю, здійснимо монтаж водостічних систем.

Наша команда

У нашій компанії Ви можете придбати покрівельні матеріали, профнастил для огорожі та фасаду, комплектуючі для покрівлі, водостічні системи (пластик, метал), карнизну підшиву, утеплювачі, плівки, мембрани та багато іншого.
Перевага нашої компанії – це більше 10 років роботи на ринку продажів будівельних матеріалів.
Розібратися у всьому різноманітті матеріалів і зробити правильний вибір Вам допоможуть  наші досвідчені менеджери. Вони володіють вичерпною інформацією яка необхідна при виборі матеріалів для покрівлі, фасадів і огорож, і з радістю діляться нею з клієнтами. Допоможуть знайти оптимальне співвідношення ціни і якості на цікаву для Вас продукцію
Ми прагнемо вибудовувати довгострокові відносини з усіма нашими партнерами і задовольняємо запити кожного клієнта, забезпечуючи максимально широкий спектр послуг – від безкоштовних замірів і розрахунків до підбору матеріалу і виготовлення його в потрібній кількості конкретно під проект замовника.

Сертифікати, грамоти та досягнення дилера

Надіслати повідомлення

Ім´я
Прізвище
Телефон
Повідомлення

Розташування офісу на мапі

Контактна інформація

Адреса офісу: м. Павлоград, вул. Добролюбого, 49

Телефон:(050) 0516343; (050) 0886384; (066) 3352937; (066) 1353088

Е-mail: tandem.pvl@gmail.com

Адрес сайта: http://tandemkf.com.ua