Паркани Херсон

заказать Заборы в Херсоне
купить Заборы

у наших дилеров в Херсоне
Херсонской области

Паркан з профнастилу в Херсонській області

Купити паркан у Херсоні з профнастилу і металевого штахетника в комплекті можна, звернувшись до регіональних представників компанії Прушиньскі, які є практично в кожному населеному пункті регіону.

Зазвичай, закінчивши будівництво будинку або котеджу, ви скоріше бажаєте облагородити територію навколо свого «дітища», адже паркан – візитна картка вашої садиби, який першим зустрічає ваших гостей. Тому, ви напевно, зіткнетеся з проблемою вибору матеріалів для нового паркану.

На нашу думку, оптимальна огорожа – паркан з профнастилу, бо за співвідношенням «ціна-якість-довговічність-практичність» йому немає рівних. Нижче ми спробуємо переконати вас у цьому. Купити паркан з профнастилу в Херсоні та Херсонській області не складе особливих труднощів, оскільки практично в кожному місті у нас є свої дилери, тому і ціна паркану з профнастилу в Херсоні для вас буде прийнятною.

Переваги паркану з профнастилу:

1) довговічний: термін служби 15-20 років; 2) не вимагає оновлення та реставрації: паркан з профнастилу з полімерним покриттям не треба періодично перефарбовувати, що заощаджує ваш час і гроші; 3) широкий вибір покриттів: поліестер, матовий поліестер, пурмат та ін .; 4) широкий вибір кольорової гами для дизайнерських рішень: щоб паркан не виглядав дуже монолітно, колірну гамму паркану з профнастилу можна комбінувати; 5) відсутність відходів: листи профнастилу для паркану виробляються за вашими розмірами; 6) ціна паркану з профнастилу дешевше інших матеріалів, за винятком сітки-рабиці; 7) практичний: виконує функції захисту від пилу, шуму і сторонніх очей. Не вимагає спеціального обслуговування, такий паркан можна лише зрідка помити від пилу, що накопичився; 8) простота та оперативність монтажу паркану з профнастилу. Як вибрати якісний профнастил для паркану?

zabory-vinnica (3)

Як вибрати якісний профнастил для паркану?

Ознаки якісного профнастилу для огорожі:

1) якщо ви купуєте профнастил з полімерним покриттям, огляньте матеріал: нерівномірність полімерного шару (напливи або тріщини) свідчать про його низьку якість; 2) товщина сталі для профнастилу повинна бути не менше 0,45 мм; 3) профнастил для паркану повинен бути пофарбований полімером з двох сторін; 4) попросіть у продавця документ про те, що нанесення грунтовки, оцинковки і полімеру було зроблено в заводських умовах; 5) у продавця також повинні бути документи від виробника на дану партію товару і гарантія; 6) ціна якісного профнастилу не повинна бути нижче ціни виробника, якщо вам пропонують дуже дешевий профнастил – це, швидше за все некондиційний товар, який можна використовувати лише для тимчасових огорож. Для паркану з профнастилу ми рекомендуємо профнастил Т10, Т20 і хвилястий PF-25 виробництва компанії «Прушиньскі». Якісний монтаж огорожі в Херсоні та Херсонській області. Для монтажу паркану ви можете запросити фахівців, які якісно та оперативно облаштують вам огорожу з профнастилу (їх вам можуть порекомендувати наші дилери). Але якщо ви вмієте тримати в руках викрутку і молоток, то змонтувати паркан з профнастилу ви можете самостійно.

Фото парканів з профнастилу

Zabor-iz-profnastila 

zabory-kiev-2 

zabory-kiev-1 

«Прушиньски» (www.pruszynski.com.ua), May 30, 2014