Металочерепиця в Києві

заказать Профнастил в Киеве
купить Профнастил

у наших дилеров в Киеве
Киевской области

Купити металочерепицю Прушиньскі в Києві та Київській області

Для того, щоб купити металочерепицю в Київській області, Вам необхідно звернутися до наших Дилерів які знаходяться в наступних регіонах:

м. Київ, м. Вишгород, Києво-Святошинський р-н., с. Гореничі, Києво-Святошинський р-н., М. Ірпінь, – Києво-Святошинський р-н., С. Тарасівка, м. Бровари, м. Бориспіль, смт. Згурівка, м. Яготин, м. Фастів, м. Біла Церква, м. Узин, смт. Ставище, м. Богуслав.

Склади компанії «Прушиньскі» у Київській області де відвантажується металочерепиця:

Київ, Біла Церква, Богуслав, Фастів

Металочерепиця. Ціни (Київ)

Купуючи покрівельні матеріали, вас насамперед має цікавити не стільки ціна на металочерепицю в Києві, скільки її якість. Вибрати якісну металочерепицю вам допоможе ця стаття.

Металочерепиця в Києві та Київській області

Вибираючи, який покрівельний матеріал купити для свого будинку, споживач найчастіше орієнтується на зовнішній вигляд матеріалу, його ціну, термін експлуатації (гарантійний строк), вартість монтажу, терміни поставки, на репутацію постачальника, монтажника і виробника. Об’єктивне порівняння за цими характеристиками (ціна-якість) призводить найчастіше до вибору покрівельних матеріалів, виготовлених з тонколистового металу з захисним декоративним покриттям, – металочерепиці, а також фальцевих панелей і профнастилу. На сьогодні покрівля з металу, незважаючи на більш високу ціну, швидкими темпами тіснить традиційний шифер, займаючи все більшу частку в продажах покрівельних матеріалів.Чому так відбувається?

1. Покрівлі з металу розраховані на довгий термін служби. Завдяки технології виробництва сировини (посилання) та металочерепиці (профнастилу) посилання) покрівля з метала розрахована на термін служби в 25-50 років. Захисне декоративне покриття є стійким до впливу навколишнього середовища.

2. Великий вибір кольорів, покриттів і форми. Компанія Прушиньскі випускає чотири види металочерепиці – Шафір, Крон, Арад і Арад Класик з різною довжиною і висотою тайла (посилання на сторінку металочерепиці). В якості декоративно-захисного покриття використовується поліестер в 24 кольорах, крупнозернистий матовий поліестер в 9 кольорах, Пурмат – в 6 кольорах. Жодне інше покриття не дає подібного вибору.

Для того, щоб вам було легше вибрати вид металочерепиці, а також її колір пропонуємо скористатися таким інструментом, як візуалізація покрівлі.

3. Порівняно нескладний і швидкий монтаж. Порівняно з штучними матеріалами, монтаж металочерепиці (профнастилу) відбувається швидше і коштує менше. Сказане не відноситься до фальцевим покрівельним панелям, оскільки їх монтаж передбачає більш високу кваліфікацію монтажників і високу трудомісткість.

4. Металочерепиця – це легка покрівля. Вона не створює великого навантаження на несучі конструкції стін і фундаментів, що дозволяє ефективно застосовувати сучасні технології будівництва, легкі штукатурні і вентильовані фасади, дає простір для створення оригінальної конструкції та архітектури кожного будинку

Металочерепиця. Ціна (Київ) на це покриття дуже демократична, тому металочерепиця в Києві – дуже популярне покрівельне покриття.

ТАК САМО ВИ МОЖЕТЕ ЗВЕРНУТИСЯ В КИЇВСЬКИЙ ДЕПАРТАМЕНТ ЗА АДРЕСОЮ:

вул. Марка Вовчка 18-А

тел: (044) 492-76-86  тел: (044) 492-76-87  факс: (044) 492-76-88  e-mail: info@pruszynski.com.ua 

Фотогалерея металочерепиці в Києві та Київській області

Одні з найкращих об’єктів із застосуванням металочерепиці Прушиньскі в Київській області:

«Прушиньски» (www.pruszynski.com.ua), February 12, 2014