Умови використання матеріалів сайту

Умови передруку та іншого використання матеріалів сайту http://www.pruszynski.com.ua.  Порушення справжніх умов може розцінюватися як порушення прав інтелектуальної власності з усіма наслідками, що випливають з такого порушення наслідками

1. Будь-яке використання матеріалів сайту http://www.pruszynski.com.ua (далі – Сайт) допускається на обумовлених нижче умовах. Під використанням розуміється будь-яке відтворення, опублікування, копіювання, передрук, поширення, переклад, передача в ефір, повідомлення по кабелю, переробка та інші способи, передбачені чинним законодавством України.

 
2. Часткове або повне використання матеріалів дозволяється тільки за умови посилання та / або прямої відкритого для пошукових систем гіперпосилання на безпосередню адресу матеріалу на Сайті. Посилання / гіперпосилання має бути розміщена в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Розмір шрифту посилання або гіперпосилання не має бути менше шрифту тексту використовуваного матеріалу. Посилання / гіперпосилання обов’язкове незалежно від повного або часткового використання матеріалів.
  
3. Передрук в повному обсязі матеріалів “Прушиньскі”, які публікуються на Сайті, заборонена. Дозволяється часткове цитування цих матеріалів – об’ємом не більше 1000 знаків (одна тисяча знаків) – з посиланням або прямої відкритого для пошукових систем гіперпосиланням в підзаголовку або першому абзаці матеріалу, що веде на відповідну статтю на сайті http://www.pruszynski.com.ua.
 
4. Використання фотографій Сайту дозволяється за умови зазначення джерела http://www.pruszynski.com.ua. Якщо на фотографії присутня ім’я фотографа (чи інша інформація про фотографа) та / або ВОТЕРМАРК Сайту, їх збереження при використанні фотографій обов’язково.
 
5. Матеріали, відмічені знаком “Реклама” публікуються на правах реклами.
 
6. Адміністрація має право в будь-який час вносити зміни до цих умови. Зміни набувають чинності з моменту опублікування нової редакції на Сайті.