Закрыть
Донецкая обл., Краматорск бул. Машиностроителей 20
Закрыть
  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.
Закрыть
  • Drop files here or
  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.
Закрыть
  • :
  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Презентація нашої компанії

Товариство з обмеженою відповідальністю “Центр покрівель та фасадів ” працює на ринку будівельних послуг і монтажу з 2006 року. З компанією «Прушиньскі » ми почали щільне співробітництво з 2008 року , в результаті чого ми стали регіональними представниками на півночі Донецької області. Наша компанія веде активну діяльність з продажу будівельних матеріалів та виконанню монтажних робіт у м. Краматорськ , Дружківка , Костянтинівка , Слов’янськ, Красний Лиман , Горлівка та інших містах Донецької області. Основною діяльністю підприємства є будівництво приватних об’єктів , об’єктів виробничого призначення , адміністративних комплексів , а також виконання будівельно -монтажних робіт. Наша місія Компанія ТОВ «Центр покрівель та фасадів » працює в ім’я прогресу і процвітання східного регіону і України в цілому. Наша діяльність покращує житлове становище людей , покращує соціальну сторону в суспільстві . наше бачення Ми – українська будівельна компанія , яка прагне до лідерства на ринку будівельних послуг. Основа нашого успіху – люди , ефективність і передові технології. Наші цінності професіоналізм Наші співробітники мають глибокі професійні знання , відповідально і сумлінно виконують свої обов’язки , якісно і своєчасно виконують поставлені завдання. Наша будівельна компанія прагне до досягнення найкращих результатів з оптимальним використання фінансових і людських ресурсів. Робота в команді Наша будівельна компанія цінує згуртованість і єдність колективу . Тільки в команді ми досягаємо високих результатів. Загальний потенціал компанії створює багатогранний досвід співробітників підкріплений професійними знаннями . Нас об’єднує ідея і мета , до якої ми прагнемо. відповідальність Діяльність ТОВ « Центр покрівель та фасадів » заснована на розумінні того , що всі зусилля компанії повинні відповідати інтересам суспільства. Ми повністю несемо відповідальність за якість нашої роботи і дотримання корпоративних норм , також ми відповідає за виконання своїх зобов’язань , за ощадливе використання ресурсів і чистоту навколишнього середовища. ТОВ « Центр покрівель та фасадів » у відповіді і за своїх співробітників , тому що вони роблять компанію лідируючої на ринку будівельних послуг. Прагнення до досконалості Ми впроваджуємо передові й перспективні технології , удосконалюємо процеси виробництва і управління. Створюємо умови для розвитку професійних навичок і здібностей наших співробітників. Розвиваючи бізнес , ми вселяє впевненість у наших робітників і робимо внесок в успішний розвиток України . Відкритість Ми постійно і достовірно інформуємо наших працівників , партнерів і громадськість про важливі питання розвитку нашої будівельної компанії. Цим ми створюємо платформу для довірчого і продуктивної співпраці .

ТОВ « Центр покрівель та фасадів » укомплектована сучасним обладнанням , особистим автотранспортом , для безкоштовної доставки по Донецькій області , а також має в наявності складські приміщення.

logo

Контактна інформація

м. Краматорськ, б-р Машинобудівників, 20

(050) 984-07-44

Основна продукція:

- Металлочерепиця
- Профнастил

Галерея об’єктів з використанням матеріалів “Прушиньскі”

Приватний будинок

Місце знаходження: Донецька обл., М. Краматорськ Матеріали “Прушиньскі”: металочерепиця Шафір RAL 8017, пластикова водостічна система “Вавін”

Приватний будинок

Місце знаходження: Донецька обл., М. Краматорськ Матеріали “Прушиньскі”: металочерепиця Шафір, RAL 8004 пластикова водостічна система “Вавін”

Приватний будинок

Місце знаходження: Донецька обл., М. Краматорськ Матеріали “Прушиньскі”: металочерепиця Шафір, RAL 8017

Приватний будинок

Місце знаходження: Донецька обл., М. Краматорськ Матеріали “Прушиньскі”: металочерепиця Шафір, RAL 8017

Будівельні бригади

Покрівля та Покрівельні роботи

Якщо вам потрібні покрівельні роботи будь-якої складності , звертайтеся до нас. Ми робимо весь комплекс робіт пов’язаний з покрівлею :

– Установка і ремонт покрівель будь-якого рівня складності ( скатні й рівні ) :

1 . Монтаж металочерепиці та профнастилу з усіма супутніми роботами 2 . Монтаж черепиці – бітумна (гнучка) черепиця , натуральна черепиця ( керамічна) 3 . Монтаж покрівлі – фальцевой , мідної

– Реконструкція та ремонт покрівлі будь проблематики

– Установка водостічних систем

– Розрахунок та встановлення вікон в мансардах ( при виконанні покрівельних робіт )

– Ізоляційні роботи всіх видів ( паро- , тепло_ та гідроізоляція )

– Виготовлення різних необхідних елементів під замовлення , планування мансардних поверхів і професійні консультації.

ТОВ « Центр покрівель та фасадів » має ліцензію № ГС- 1 -99- 02 – 27 – 0 – 7721547508 – 045227 – 1 від 21 листопада 2010 року. Наша компанія проверенна часом!

Якщо ви вже визначилися , чим крити дах , це ще не остання сходинка , адже самостійні покрівельні роботи правильно , можуть провести лише одиниці. Адже кожна будівля має зовсім індивідуальні параметри і вимоги. Наприклад , якщо перекривається мансарда , то необхідно пам’ятати про температурно- вологому режимі , а якщо приміщення дуже холодне , то необхідно пам’ятати про найважливіше – вентиляції. Крім того є чимало важливих речей , таких , як теплоізоляція , гідроізоляція та пароізоляція . Тут необхідно також багато знати про допустимі градусах ухилу даху , про те які допоміжні матеріали стеляться під покрівлю або чим її кріпити , адже в деяких випадках покрівельні роботи проводяться з використанням додаткових кріплень (залежно від особливостей даху) .

Все це дуже важливо для того що б надалі покрівля співслужила покладений термін і правильно виконувала свої початкові функції – захищала внутрішні приміщення від всіляких погодних змін . Рішення є! ТОВ « Центр покрівель та фасадів » пропонує вам не тільки постачання якісних матеріалів , а й покрівельні роботи в Донецьку і області «під ключ».

У нас в штаті є 11 спеціальних бригад виконують покрівельні роботи (монтаж покрівлі) , ремонт , реконструкція і повне їх обслуговування після установки , і це не просто хлопці , які вирішили підзаробити « на літо» , це професіонали своєї справи , які навчалися , в тому числі у навчальному центрі на Заводі компанії Прушиньскі в м. Згурівка . Крім цього на кожному об’єкті роботу приймає інженер , що спеціалізується на покрівельних роботах. ТОВ « ЦКФ » – це не просто якість , це ще й дотримання всіх термінів , а також доступні ціни !

Наша команда

Сертифікати, грамоти та досягнення дилера

Надіслати повідомлення

Ім´я
Прізвище
Телефон
Повідомлення

Розташування офісу на мапі

Контактна інформація

Адреса офісу: м. Краматорськ, б-р Машинобудівників, 20

Телефон:(050) 984-07-44

Е-mail: 380671072607@rambler.ru