Завод з виробництва матеріалів для покрівель, фасадів та швидкомонтованих будівель

Мы в соцсетях:

Телефонуйте нам безкоштовно 0-800-33-00-63

Монтаж паркану з профнастилу

04 / 12 / 2013

Паркани з профнастилу відрізняються міцністю, довговічністю, простотою і високою швидкістю монтажу, широким вибором кольорів огорожі та доступною вартістю. Саме тому сьогодні профнастил для парканів використовується практично повсюди: для огородження заміських будинків, дач, котеджів, будівельних майданчиків, промислових територій і т. д.

Одним з важливих переваг такої огорожі є те, що її монтаж споживач може провести самостійно, без залучення кваліфікованих робітників і без застосування спеціального обладнання (зварювальний апарат, перфоратор та ін.).

Більш докладно ознайомитися з видами Профнастила, який виробляє компанія «Прушиньскі» ви можете у нас на сайті.

забор из профнастила

Насамперед, коли монтується паркан з профнастилу, потрібно розмітити розташування майбутнього паркану по периметру ділянки та встановити спеціальні маячки в тих місцях, де будуть розташовуватися стійки, на які внаслідок і будуть кріпитися листи профнастилу. Ще раз перевірити правильність розмітки. Якщо фундамент паркану буде стрічковим, то можна приступати до викопування траншеї. Якщо передбачається бетонувати тільки стовпчики — то до викопування ям під стійки.

Основа фундаменту повинна закладатися на глибину, що перевищує промерзання грунту. Для різних регіонів України глибина промерзання грунту становить від 0,6 (Миколаївська, Одеська, Херсонська обл.) до 1 м (Луганська, Харківська, Полтавська, Сумська, Київська, Чернігівська обл.). Ширина основи фундаменту повинна складати близько 30 см.

 

Для того щоб дізнатися ціни на профнастил Вам необхідно зв’язатися з нашим дилером у Вашому регіоні.

Стійки розташовуються на відстані не більше трьох метрів одна від одного. На нижню частину траншеї укладається піщана подушка, після чого в неї вставляється стійка і заливається бетоном. Після заливки основи виставляємо опалубку і заливаємо бетон.

Бетон потрібно утрамбувати максимально надійно. Після установки стовпчиків, за допомогою рівня обов’язково потрібно перевірити вертикальність їхнього розташування. Якщо труби пустотні всередині, то з верхнього боку їх потрібно захистити за допомогою спеціального ковпачка для того, щоб всередину не потрапляла вода, листя та інше сміття. Після застигання бетону стовпи потрібно пофарбувати.

Компанія «Прушиньскі» розробила конструктивне рішення зведення паркану. Ми рекомендуємо використовувати прогони із спеціального оцинкованого профілю (омега-профіль), які кріпляться до труб за допомогою саморізів. У цьому випадку зварювання при монтажі не потрібне. Оцинкований профіль не вимагає забарвлення і не іржавіє. Кількість прогонів між стовпами залежить від висоти паркану. Наприклад, для огорожі висотою в 2 метри знадобиться три ряди прогонів, а для паркану висотою 1,5 м — два ряди. Листи профнастилу кріпляться до направляючих за допомогою саморізів або спеціальних заклепок. На верхню частину паркану і на цоколь можна встановити декоративні планки, які нададуть конструкції естетичності.

Як правило, проведення таких робіт самостійно займає від сили кілька днів. Це, а також дешева собівартість компонентів для виробництва парканів, дозволяють з упевненістю говорити про економічну вигідність огорож з профнастилу.

 

 

 

 

Огорожа з профнастилу фото