Закрыть
Ивано-Франковск, ул. Грюнвальдская, 23а
Закрыть
  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.
Закрыть
  • Drop files here or
  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.
Закрыть
  • :
  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Презентація нашої компанії

Про компанію «Благо»

Компанія «Благо» — один із найвідоміших забудовників Прикарпаття, понад 10 років успішно працює на ринку нерухомості. Багаторічний досвід і впровадження новітніх технологій дозволили організувати ефективну структуру управління та дають компанії можливість створювати унікальні будівлі: інноваційне житло, бізнес-центри, розважальні комплекси. Уже завершені та здані в експлуатацію: житлові будинки в Івано-Франківську на вул. Північний бульвар, 5Б і вул. Сеченова, 129А; у Коломиї на вул. Леонтовича, 20А; Тлумачі на вул. Винниченка, 1А; Надвірній на вул. Франка, 6А.

Ми впевнені, що професіоналізм і турбота виявляються у дрібницях, тому приділяємо увагу найменшим деталям і забезпечуємо якість, зручність, гармонію і комфорт для клієнтів у наших проектах.

Компанія «Благо» є учасником державних програм, в тому числі «Доступне житло». Завдяки цьому багато сімей Івано-Франківська вже живуть у нових квартирах.

Місія компанії

Ми щоденно працюємо для того, щоб завдяки нашому постійному лідерстві в реалізації унікальних будівельних проектів, передбаченні майбутніх потреб ринку нерухомості, забезпеченні найкращого співвідношення ціни та якості, а також спираючись на кращий світовий досвід і використовуючи інноваційний підхід в організації всіх виробничих та бізнес-процесів – від проектування будівництва до сервісу та роботи з клієнтами, здійснювались мрії жителів Прикарпаття. Наша головна мета – це Мрії, що втілені в життя! Якісно жити можна вже сьогодні, саме тому ми дотримуємось принципів, які дозволяють реалізовувати архітектурні рішення та проекти з особливою інфраструктурою і при будівництві зберігаємо екологію житлових масивів. Високі технологічні стандарти, екологічність території та доступність житла – запорука успіху та впевненого кроку в майбутнє.

Стратегія компанії

Стратегія компанії «Благо» полягає у клієнтоорієнтованості, формуванні кращих умов та конкурентних пропозицій на ринку нерухомості. Компанія бачить своїм завданням постійне удосконалення та розвиток з метою забезпечення ефективного управління проектами нерухомості. Наша стратегічна мета – створювати житло, яке відповідає вимогам сучасної людини, зберігаючи вічні життєві цінності та уявлення про красу і гармонію.

Комплексність проектів

У кожному проекті компанія «Благо» використовує комплексний підхід у створенні сучасних умов життя. Кожен з будівельних проектів створений таким чином, що крім придбання нового житла, Ви отримуєте можливість вдосконалити свій стиль життя. Поруч з Вами знаходяться торгові центри та дитячі садочки, сучасні паркінги та спортивні клуби. Все це – на території комплексу і Вам не потрібно витрачати зайвий час на тривалі подорожі містом. Саме комплексність проектів стала взірцем нових стандартів будівництва житла.

Ми використовуємо новий для українського ринку підхід у будівництві, повністю забезпечуючи виробничий ланцюг зі створення проектів, будівництва та їх подальшого обслуговування: Компанія «Благо» не обмежується лише придбанням землі та зведенням будинку – компанія виконує весь цикл будівельних робіт, включно з внутрішніми, і після здачі об’єктів в експлуатацію продовжує їх обслуговувати, здійснюючи управління житловим фондом будівель та прибудинкових територій.

На території житлових кварталів цілодобово працює охорона. Батьки можуть не хвилюватися, відпускаючи дітей на вулицю, в парк чи ігровий майданчик. Проектуючи житлові квартали, ми пропонуємо найкращий побут, мальовничу природу навколо і разом з тим сприятливі умови для спілкування жителів.

Наші принципи

Основними принципами, якими керується колектив компанії «Благо» є професіоналізм, висока якість, доступність пропозицій, чіткість, комплексність та результативність у роботі, порядність та відкритість до клієнтів і партнерів, а також дотримання законодавства, турбота про навколишнє середовище, забезпечення безпеки праці.

Турбота про сімейний затишок – один з наших найважливіших пріоритетів. Ми прагнемо, щоб мрія кожного про власне житло стала реальністю!

+38 (0342) 714000, 502 456

Адреса офісу: вул. Коновальця, 35 / вул. Грюнвальдська, 23а

м. Івано-Франківськ, 76018 Україна

logo_Blago_2

Контактна інформація

вул. Коновальця, 35 вул. Грюнвальдська, 23а Івано-Франківськ 76000 Україна

+38 (0342) 714-000, 502-456

Основна продукція:

- Металлочерепиця
- Профнастил

Галерея об’єктів з використанням матеріалів “Прушиньскі”

Комплекс «Паркова алея»

Місце знаходження: м.Івано-Франківськ, вул. Незалежності-Тисменецька (біля р. Бистриця Надвірнянської) Матеріали “Прушиньскі”: Металопрофіль Т-20 7024 пол, мінвата Rockmin

Надіслати повідомлення

Ім´я
Прізвище
Телефон
Повідомлення

Розташування офісу на мапі

Контактна інформація

Адреса офісу: вул. Коновальця, 35 вул. Грюнвальдська, 23а Івано-Франківськ 76000 Україна

Телефон:+38 (0342) 714-000, 502-456

Е-mail: blagoinform@gmail.com