Закрыть
г. Чернигов, ул. Любецкая, 60-Б
Закрыть
  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.
Закрыть
  • Drop files here or
  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.
Закрыть
  • :
  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Презентація нашої компанії

Наша компанія має кілька напрямків діяльності: покрівельні матеріали, натяжні стелі, вікна. Ми почали свою роботу в 2003 році і встигли завоювати позитивний імідж надійних постачальників і професійних будівельників. Будучи офіційним дилером більшості виробників будівельних матеріалів, представлених на ринку України, ми підтримуємо офіційну гарантію.

Багаторічний досвід роботи дозволяє нам знаходити індивідуальний підхід до кожного клієнта і передбачати його бажання, допомагаючи тим самим вибрати оптимальний варіант з урахуванням переваг і фінансових можливостей. Ми виїжджаємо безпосередньо до замовника на об’єкт, виробляємо безкоштовний замір і розрахунок. Крім того, у нашому офісі ми запропонуємо каталоги і зразки матеріалів і Ви зможете детально ознайомитися з різними варіантами дизайну і технологією монтажу.

Показник нашого успіху – постійні замовники і значне число звернень за рекомендаціями. Ми цінуємо наших клієнтів, а вони відзначають наш професіоналізм і надійність.

Будемо раді бачити Вас серед наших клієнтів!

s

РЕКОМЕНДАЦІЇ

Отже, Ви вирішили купити металочерепицю . Кілька рекомендацій від компанії , як не зробити помилку при купівлі покрівельних матеріалів.

Перш за все, Вам треба визначитися з кольором і видом лакофарбового покриття – поліестер , матовий поліестер , пурал , пластизол . Полімерне покриття захищає метал від корозії і від нього залежить термін служби металочерепиці та , як наслідок , термін служби Вашого даху . На боле довговічні й надійні покриття виробники дають природно більшу гарантію .

Ми допоможемо продумати і підібрати оптимальну комплектацію Вашого об’єкту , на підставі отриманої інформації , враховуючи Ваші побажання і можливості , при цьому надаємо тільки достовірну інформацію за матеріалами , насамперед , спираючись на їх якість.

При виникненні складних питань , пов’язаних із застосуванням матеріалів , може бути проведена виїзна консультація

Металочерепиця . Як уникнути помилок при виборі

Одна з найпоширеніших помилок при пошуку компанії , де Ви в майбутньому збираєтеся замовити і купити металочерепицю – це простий обдзвін компаній , що продають покрівельні матеріали з одним питанням : «Металочерепиця є? Яка ціна ? ». Ну і відповідно бігом туди , де дали найнижчу ціну за квадратний метр. Більш розумний варіант полягає в тому , що озброївшись планом покрівлі отримати комерційну пропозицію на перелік усіх матеріалів , необхідних для монтажу покрівлі. Дуже важливо на цьому етапі продумати все необхідне , адже потім , додатковий монтаж або переробка обійдуться набагато дорожче. До того ж комплексна поставка матеріалів з ​​одного складу вже дозволить істотно заощадити.

Ось тепер , коли у вас є весь перелік необхідної продукції можна зайнятися « маркетингом» , але і в цьому випадку необхідно порівнювати ціни на весь комплект матеріалів з доставкою .

Металочерепиця . Трохи про ціну

Тепер давайте знову повернемося до ціни на металочерепицю . Напевно ні для кого не секрет , що чим дорожче виріб , тим довше термін його служби , тому отримавши найнижчу ціну на металочерепицю , поцікавтеся про наявність гарантії на продукцію , бажано письмовій , а також інформацією про заводі-виробнику. У гонитві за більш низькою ціною деякі продавці і виробники приховують справжню інформацію про товщину металу і шарі цинку ( класі оцинкування ) вихідної сировини. Менша товщина металу і знижений вміст захисного шару цинку , звичайно здешевлює продукцію , але і веде до зниження терміну експлуатації.

Особливості облаштування покрівлі з металочерепиці

Ні для кого не секрет , що термін експлуатації покрівельної конструкції залежить не тільки від якості металочерепиці , а й від самого монтажу. Так , професійне укладання покрівельного матеріалу це запорука довголіття та надійності вашої даху. Нашим фахівцям , які виїжджають на рекламації різного виду , досить часто доводиться стикатися з неякісним монтажем , порушеннями умов перевезення і зберігання будматеріалу . Помилки проектування зустрічаються набагато рідше.

Звичайно , від усіх помилок ніхто не застрахований , тим не менш, ми хочемо , щоб ви не робили .

Типові помилки при монтажі покрівлі з металочерепиці

Найпоширенішою помилкою , яку допускають непрофесійні монтажники , є укладання черепиці по латах , що не вирівнюючи при цьому площина ската. При такому монтажі , крім відсутніх саморізів , площину ската матиме значні перепади по висоті. Результатом такого монтажу стануть впадають в очі вертикальні і горизонтальні стики листів , а також низька герметичність покрівельного покриття.

Досить часто зустрічається монтаж черепиці по латах , покладеної на гідроізоляційну плівку. Контробрешетка в цьому випадку відсутній . Це теж невірно.

Але найбільш зустрічається помилкою є використання болгарки з абразивним кругом , застосовуваної для різання металочерепиці . Крім пошкодження полімерного покриття в місцях різання , розпечені тирсу розлітаються і прилипають до захисного покриття , тим самим руйнуючи його. Для металочерепиці рекомендується застосовувати холодну різку, наприклад електролобзиком або ножицями .

Врахуйте всі ці нюанси , щоб зберегти свій час , нерви і гроші. І нехай покрівля з металочерепиці служить Вам довгі роки!

logo
Немає логотипу

Контактна інформація

м. Чернігів, вул. Любецька, 60-Б

(0462) 61-38-22
(0462) 61-04-22
(097) 015-10-37

Основна продукція:

- Металлочерепиця
- Профнастил

Галерея об’єктів з використанням матеріалів “Прушиньскі”

Продукція яку ми пропонуємо

logo

Від компанії Прушиньскі

 
 
 
 
 
 
   
 

Від інших постачальників

Натяжні стелі пр-ва Франції з монтажем в Чернігові Вікна металопластикові Rehau. Steko в Чернігові Двері металопластикові з доставкою та монтажем в Чернігові Вантажоперевезення а / м до 4 тн (тент), довжина вантажу до 5,5 м

Будівельні бригади

Одарич Валентин Васильович Спеціалізація: покрівельні роботи в Чернігові – металочерепиця, профнастил, бітумка. Луцький Андрій Віталійович Спеціалізація: фасадні та покрівельні роботи в Чернігові – сайдинг, металочерепиця, профнастил, бітумка.

Пинчук Владимир Борисович Специализация: монтаж натяжных потолков в Чернигове Кулиш Максим Специализация: установка металлопластиковах окон и дверей в Чернигове

Наша команда

Сертифікати, грамоти та досягнення дилера

Надіслати повідомлення

Ім´я
Прізвище
Телефон
Повідомлення

Розташування офісу на мапі

Контактна інформація

Адреса офісу: м. Чернігів, вул. Любецька, 60-Б

Телефон: (0462) 61-38-22
(0462) 61-04-22
(097) 015-10-37

Е-mail: bogdan-okna@mail.ru

Адрес сайта: www.liniya-doma.com.ua/mchpr.html