Закрыть
39-А, вул. Незалежної України, Запоріжжя
Закрыть
  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.
Закрыть
  • Drop files here or
  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.
Закрыть
  • :
  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.
 

Презентація нашої компанії

Компанія « Маршалл » – лідер на ринку покрівельних матеріалів.

Створена 12 років тому компанія « Маршалл » готова забезпечити жителів нашої країни високоякісними покрівельними матеріалами. Довгі роки роботи на цьому терені дозволили нам створити тісні партнерські відносини з провідними світовими виробниками різних покрівельних матеріалів .

У чому перевага співпраці з нами ?

– займаючись безпосередньо поставками високоякісної покрівлі , ми гарантуємо самі доступні ціни , оскільки минаємо послуги посередників ;

-в колективі компанії « Маршалл » працюють тільки професіонали своєї справи , які готові задовольнити всілякі запити своїх клієнтів , зводячи для них прекрасні покрівлі , що відрізняються не тільки високим естетичним рівнем , але і надійністю на довгі десятиліття ;

– звернувшись до нас на будь-якому з етапів будівництва , ви можете бути впевнені , що заздалегідь отримаєте всі розрахунки , пов’язані з придбанням і укладанням покрівельних матеріалів.

Величезний асортимент , пропонованих нами матеріалів для покрівлі вимагає ретельного вивчення , у разі , якщо ви ніколи не стикалися з даною темою. І в цьому наші фахівці завжди готові прийти до вас на допомогу , вивчивши всі нюанси вашого будинку , його місце розташування , побажання і т.д. Зайшовши на наш сайт , ви можете ознайомитися з безліччю об’єктів , які були здані нами раніше. Нашими постійними клієнтами є багато будівельні компанії , які на взаємовигідній основі довгі роки співпрацюють з нами. Список постійних клієнтів компанії « Маршалл » постійно поповнюється і ми вважаємо , що це найвища оцінка нашої діяльності.

Пропонуючи тільки якісний покрівельний матеріал різних типів від кращих виробників своїм клієнтам , ми гарантуємо індивідуальний підхід до кожного з них . Ви можете не сумніватися , що придбаєте у нас тільки сертифікований товар європейської якості. Будь-яка продукція в каталозі компанії « Маршалл » , з якою ви можете ознайомитися на нашому сайті , виготовляється тільки з якісного матеріалу із застосуванням передових технологій.

Крім того, що ви можете придбати у нас покрівельний матеріал , ми з задоволенням проведемо розробку проекту вашої покрівлі та складемо кошторис. У можливостях нашої компанії здійснювати фінансовий розрахунок будь-яким зручним для вас способом. Весь асортимент , який пропонується нами , завжди є в наявність на складах компанії « Маршалл » , що гарантує своєчасні його поставки до місця монтажу. Який би з типів покрівельної даху вам не припав до душі , ви завжди можете вибрати і замовити у нас необхідні обсяги .

Різноманітність покрівельних матеріалів сьогодні вражає уяву – величезна колірна палітра , широкий ціновий діапазон і різні характеристики покрівлі дозволять кожному бажаючому вибрати саме той варіант , який підійде замовнику . Ми впевнені , що навіть найзухваліші дизайнерські фантазії в поєднанні з неперевершеним за якістю покрівельним матеріалом і майстерністю будівельників , дозволять створити з нашою допомогою надійну споруду , дах якої не викликатиме ніяких проблем десятиліттями.

Наші партнери.

Батьківщиною металочерепиці прийнято вважати Фінляндію, адже технології її виробництва саме в компаніях цієї країни досягли сьогодні свого апогею. Відомий у всьому світі виробник металочерепиці PRUSZYNSKI є нашим головним постачальником цього популярного покрівельного матеріалу , який завдяки своїм характеристикам користується величезним попитом. Різноманітність кольору і рельєфній поверхні металочерепиці , яку ми пропонуємо , здатні гармонійно влитися в будь-який ландшафт і дизайн будинку. При виборі металочерепиці ви завжди можете розраховувати на професійну консультацію наших фахівців , які допоможуть підібрати оптимальний варіант саме для вас.

Так само пропонуємо великий вибір інших видів черепиці зі складу: композитна , натуральна , цементно -піщана , керамічна , бітумна та інші види покрівлі.

Компанія “Маршалл” пропонує додатково до черепиці наступні види продукції: покрівельні аксесуари , підпокрівельні плівки , водостічні системи , мансардні вікна , профнастил , вологостійка плита OSB , сайдинг , полікарбонат , покрівельна вентиляція , утеплювачі , козирки і навіси , горищні сходи , флюгера , зенітні ліхтарі , добірні елементи до покрівлі .

Кожен вид продукції представлений кількома провідними світовими та вітчизняними виробниками. Звернувшись до нас , вам завжди буде з чого вибрати.

Який би з перерахованих вище видів покрівлі ви не вибрали , компанія «Маршалл» гарантує найвищу його якість і найнижчі ціни!

marshall

Контактна інформація

м. Запоріжжя вул. Незалежної України, 39-А, оф. 7

(061) 220-56-46
(061) 220-56-47
(061) 220-56-48
(061) 220-56-49

Основна продукція:

- Металлочерепиця
- Профнастил

Галерея об’єктів з використанням матеріалів “Прушиньскі”

Житловий будинок

Место нахождения: генераторная 10 Запорожье Материалы “Прушиньски”: Металлочерепица шафир, подкровельные пленки.

Житловий будинок

Місце знаходження: Інструментальна 5 Запоріжжя Матеріали “Прушиньскі”: Металочерепиця шафір, профнастил Т20, підпокрівельні плівки.

Житловий будинок

Місце знаходження: Титова 24 Запоріжжя Матеріали “Прушиньскі”: Металочерепиця шафір, профнастил, підпокрівельні плівки.

Житловий будинок

Місце знаходження: Чорноволенка 24 Запоріжжя Матеріали “Прушиньскі”

Житловий будинок

Місце знаходження: Шевченка 21 Запоріжжя Матеріали “Прушиньскі”: Металочерепиця шафір, підпокрівельні плівки.

Цимеж

Місце знаходження: Цимеж Запоріжжя Матеріали “Прушиньскі”: Металочерепиця шафір, підпокрівельні плівки.

Будівельні бригади

«Маршалл» – покрівельна компанія, одна назва якої вже зобов’язує бути кращою на українському ринку покрівельних та фасадних матеріалів. Почавши свій шлях у 2001 році, пройшовши всі етапи становлення та розвитку, з невеликої торгової фірми охоплювала своєю діяльністю Запоріжжя і прилеглі райони, ми виросли до успішної компанії, що займає лідируючі позиції в Україні в даному сегменті ринку. Професіоналізм наших співробітників допоможе вільно впоратися з будь-яким завданням, знайшовши рішення, яке буде реальним і вигідним для клієнта різного рангу, як приватних осіб, так і великих корпорацій. Індивідуальний підхід, уніфікований спосіб обслуговування клієнтів, високий сервіс – ось що вирізняє нас серед інших.

Ми не стоїмо на місці

Покрівельна компанія «Маршалл» постійно розвивається, нарощує досвід і знання своїх співробітників. Що б бути на крок попереду конкурентів, необхідно відстежувати появу нових матеріалів, вивчати правила їх використання і рекомендації які надає виробник. Постійно бути в курсі нових розробок і технологій стосуються покрівельного справи.

Наші професійні монтажні бригади постійно підвищують свій рівень майстерності. Співробітники нашої компанії постійно беруть участь в будівельно-монтажних семінарах, відвідують майстер класи всіх основних виробників покрівельних матеріалів з монтажу їх продукції. Для нашої компанії немає нерозв’язних задач.Спеціалісти покрівельники, які співпрацюють з нашою компанією Маршалл, здійснюють як монтаж класичної металочерепиці, так і будь-який інший: керамічної, бітумної або композитної черепиці, профнастилу, водостоків. За довгі роки роботи з продажу та монтажу покрівлі, наші фахівці високопрофесійно виконували як прості, так і найскладніші проекти, зроблять весь комплекс робіт по монтажу покрівлі під ключ. Бригади фахівців можуть працювати по всій території України.

Широкі партнерські відносини – найкраще підтвердження успішності організації.

Не один бізнес-проект не може розвиватися без партнерських взаємин. Виходячи з цієї догми компанія «Маршалл» постійно підтримує відносини з уже наявними партнерами, і налагоджують контакти з новими. Володіючи інформацією про нові продукти і технології застосовуються при покрівельних роботах, компанія «Маршалл» для поліпшення якості послуг, що надаються і підвищення використання більш респектабельних матеріалів проводить семінари, на яких висвітлюється все новинки та цікаві розробки в цій галузі. На що проходять презентації новинок в покрівельному покритті обов’язково запрошуються фахівці, що працюють в цьому напрямку, а так само всі клієнти бажають розширити свій кругозір.

Серед партнерів покрівельної компанії «Маршалл» налічується велика кількість бригад, що спеціалізуються на проведенні покрівельних робіт. Співпрацюючи на пряму з замовником, бригади майстрів безпосередньо пропонують до використання більш якісні покрівельні матеріали, що не несуть шкоди для людського здоров’я, що характеризуються надійністю і довговічністю в експлуатації. Для підтримки професіоналізму таких бригад ми проводимо для них майстер-класи з монтажу тих чи інших покрівельних покриттів, ділимося усіма знаннями за новітніми матеріалами і технологіями.

Ми дякуємо за довіру

Компанія «Маршалл» будучи представником багатьох українських і зарубіжних виробників покрівельних покриттів, успішно проводить операції, як за оптовими, так і індивідуальним постачання матеріалів. Ми з легкістю можемо здійснити комплектацію будь-якого будівельного об’єкта. Цінуючи заробленої репутацією надійного, перевіреного замовника компанія пропагує якісну продукцію, бо поважаюча себе фірма не має права обманювати своїх клієнтів, поставляючи їм неякісний товар.

Покрівельна компанія «Маршалл» готова і надалі підтримувати свій імідж лідера українського ринку. Ми завжди відкриті до співпраці, готові піти на розумний компроміс з постійними клієнтами, запропонувати найвигідніші умови. Наші фахівці працюють у всіх областях України, здійснюючи проекти будь-якої складності, тільки в якісному стандарті з урахуванням всіх побажань замовника і відповідно до всіх міжнародних стандартів.

Наша команда

Перевага роботи з нами: Що ми пропонуємо своїм клієнтам: * Великий вибір якісних матеріалів для покрівлі та фасаду * Індивідуальну роботу з клієнтом * Розрахунок кількості необхідних матеріалів * Виїзд фахівця на об’єкт замовника * Доставка матеріалів * Консультація фахівців а також післяпродажне супроводження . Цінова політика нашої компанії: Компроміс між власними очікуваннями та побажаннями клієнта , довгострокові контракти – основа взаємовигідного партнерства. Наші основні критерії : * Якість виконуваної роботи * Оптимальні терміни виконання замовлення * Зважена цінова політика * Прямі поставки продукції * Довгострокові програми співпраці Наш колектив професіоналів і наші фахівці по покрівельних матеріалів , завжди готові запропонувати Вам якісно новий підхід в обслуговуванні та наданні можливості працювати безпосередньо з дилером провідних виробників.

Сертифікати, грамоти та досягнення дилера

Надіслати повідомлення

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Розташування офісу на мапі

Контактна інформація

Адреса офісу: м. Запоріжжя вул. Незалежної України, 39-А, оф. 7

Телефон: (061) 220-56-46
(061) 220-56-47
(061) 220-56-48
(061) 220-56-49

Е-mail: marshall_zp@ukr.net

Адрес сайта: www.marshall-roof.com