Закрыть
г. Константиновка
Закрыть
 • This field is for validation purposes and should be left unchanged.
Закрыть
 • Drop files here or
 • This field is for validation purposes and should be left unchanged.
Закрыть
 • :
 • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Презентація нашої компанії

Якісна покрівля дахів стоїть на сторожі вашого затишку і комфорту , захищаючи внутрішні приміщення від попадання опадів і забезпечуючи здорову атмосферу в будинку. Купити саме таку покрівлю в Донецьку і області пропонує будівельна компанія « Руфер » Покрівля та фасад » . У нас ви можете придбати будь-яку покрівлю за помірними цінами і замовити монтаж покрівлі.

Компанія « Руфер » Покрівля та фасад » здійснює повний комплекс покрівельних робіт – пристрій і ремонт покрівлі , гідроізоляція , утеплення і монтаж покрівлі.

Основною діяльністю нашої компанії є продаж покрівельних матеріалів , а також виконання покрівельних робіт , пристрій дахів різних форм і дизайну. Покрівельні роботи наша організація може виконувати різними видами покрівельного покриття – це металочерепиця , профлист , м’яка бітумна черепиця , натуральна черепиця , фальцеві панелі.

При монтажі покрівлі компанія « Руфер » Покрівля та фасад »використовує матеріали тільки перевірених виробників , за вигідними для замовника цінами.

Конструкторський відділ нашої компанії професійно зробить проектування вашої покрівлі. Ми більш 10 років займаємося покрівельними роботами і пристроєм всіх видів дахів.

Перелік послуг на покрівельні роботи від компанії « Руфер » Покрівля та фасад » :

 • заміри об’єкта
 • вибір і розрахунок матеріалів
 • створення проекту даху
 • монтаж кроквяної системи
 • утеплення покрівлі
 • звукоізоляція
 • теплоізоляція
 • гідроізоляція
 • будівництво мансардних поверхів
 • монтаж вікон та люків на даху
 • монтаж покрівлі
 • ремонт покрівлі
 • монтаж водостічних систем
 • підшитий свеса даху
 • гарантійне та пост- гарантійне обслуговування

За всіма видами перерахованих вище послуг надається знижка і безкоштовна консультація. Телефонуйте! Тел: 050-957-12-72 , 096-037-87-99

лайтбокс_М_шапка_серая

Контактна інформація

м. Костянтинівка вул. пр-т Ломоносова, 132 Б

(06272) 6-22-91
(099) 031-55-20

Основна продукція:

- Металлочерепиця
- Профнастил

Галерея об’єктів з використанням матеріалів “Прушиньскі”

Приватний будинок

Місце знаходження: м. Костянтинівка, Донецька область, монтаж 2013года Матеріали “Прушиньскі”: Покрівля:. Металочерепиця Шафір-350 Пема 8017 0,45 мм, саморізи “Gunnebo”, водостічна система “Wavin” система 130/90, RAL 8017 Паркан: профлист Т-20 0,5 мм, Пема 8017, саморізи “Gunnebo”.

Приватний будинок

Місце знаходження: м. Костянтинівка, Донецька область, монтаж 2013года Матеріали “Прушиньскі”: Покрівля: металочерепиця Шафір-350 Пема 8017 0,45 мм, саморізи “Gunnebo”, водостічна система “Wavin” система 130/90, RAL 8017.

Костянтинівський державний хімічний завод (КГХЗ) будівля КИПа.

Місце знаходження: 2009р, Донецька обл., М. Костянтинівка, вул. Шмідта, д. 1 Матеріали “Прушиньскі”: Т-40

Приватний будинок

Місце знаходження: 2012р, Донецька обл., М. Костянтинівка Матеріали “Прушиньскі”: Шафір 350, Т-6, вікно VELUX, водостік WAVIN, утеплювач Dan Fly 100 і 50, супердіф мембрана TYVEK Solid

Будівельні бригади

Компанія ПП Алант салон « Окнапласт » є однією з небагатьох організацій в Донецькій області , яка здійснює професійно і недорого всі види покрівельних робіт. Покрівля є одним з головних елементів будівлі , від якого залежить затишок і комфорт в будинку. Фахівці нашої компанії виконують покрівельні роботи вже багато років. Говорити про недосвідченість покрівельників не доводиться , оскільки кожен з них має відповідну освіту в цій сфері , що дає можливість виконувати покрівельні роботи не тільки якісно , але і відносно швидко .

Сьогодні покрівля дахів набуває масового характеру , оскільки багато будинки і споруди були зведені відносно давно , тому для підтримки їх у задовільному стані , необхідно в першу чергу проводити ремонт дахів. Фахівці ПП Алант салон « Окнапласт » можуть виконати монтаж ( установку) жорсткої покрівлі : профнастил, фальцева , металочерепиця , мідна , керамічна , сланцева , а також м’якої покрівлі : руберойд , євроруберойд , ондулін , гонтовая , бітумна (гнучка) черепиця .

Фахівці компанії володіють великим досвідом у виробництві покрівельних робіт в будь-який час року і погодних умовах. Для захисту внутрішньої обробки будинку на час заміни або ремонту існуючої покрівлі на нову , ми можемо змонтувати надійну тентову гідроізоляцію. Завдяки сучасному обладнанню та застосовуваних матеріалами покрівельні роботи будуть виконані точно в строк. Не можна не відзначити цілком демократичні ціни компанії на монтаж ( установку) даху , тому звертатися до нас дуже вигідно. Чимало задоволених клієнтів в м. Донецьк , містах Донецької області ( Костянтинівка , Макіївка , Горлівка, Краматорськ , Артемівськ … ) висловлюють свої виключно позитивні відгуки на нашу адресу не тільки за якісні роботи і виконання їх в строк , а й за прийнятні ціни. На всі покрівельні роботи , ремонт і установку дахів компанія ПП Алант салон « Окнапласт » надає довгострокову гарантію.

Наша команда

Сертифікати, грамоти та досягнення дилера

Надіслати повідомлення

Ім´я
Прізвище
Телефон
Повідомлення

Розташування офісу на мапі

Контактна інформація

Адреса офісу: м. Костянтинівка вул. пр-т Ломоносова, 132 Б

Телефон: (06272) 6-22-91
(099) 031-55-20

Е-mail: alant2008@ukr.net

Адрес сайта: www.oknaplast.dn.ua