Закрыть
г.Бердянск, ул.Гагарина 1
Закрыть
  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.
Закрыть
  • Drop files here or
  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.
Закрыть
  • :
  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Презентація нашої компанії

Добридень! Коротка інформація про нас! Магазин ” БУДМАРКЕТ “ заснований на початку 2012 р. Офіційною датою заснування вирішено вважати 1-е березня 2012 р. Територіально магазин знаходиться в дуже зручному місці міста Бердянська, що знаходитися на березі Азовського моря в Запорізькій області за адресою: вулиця Гагаріна, 1.

Основна стаття доходів магазину “БУДМАРКЕТ” полягає в продажі будівельних, покрівельних і обробних матеріалів; надання послуг доставки транспортом купленої в магазині продукції по Запорізькій області; вивантаження як механізованим способом, так і ручним у важкодоступних ділянках будівництва! Віддаленість від центру міста дорівнює 1500 метрам, від найважливіших курортних районів міста “Лисички” 1000 метрів, “початок Коси” 2000 метрів.

Також, приватний сектор з п’яти районів міста “Колонія”, “Піски”, “8-е березня”, “Нагірна частина” міста знаходяться зблизька. Магазин “БУДМАРКЕТ” за період свого існування збільшив асортимент пропонованого товару в рази. Важливо зауважити, що увесь товар сертифікований! І на цьому ми не зупиняємося! Навесні 2014 року буде запущений другий зал магазину, по площі більше першого в три рази, сумарна квадратура складе 200 кв.метрів. Площа відвантаження транспорту дорівнюють 2000 кв.метрів. Критих складських приміщень -1200 кв.метрів.

Зручні під’їзні шляхи – до нас може заїхати будь-який транспорт. Завантаження робиться як ручним способом так і механізованим за допомогою вилкових і фронтальних навантажувачів, краном з вильотом стріли до 14 метрів! Колектив магазину налічує 20 чоловік. Розрахунок, консультації, допомога в підборі матеріалу для покрівлі і фасаду завжди готові Вам надати досвідчені менеджери нашого магазину. Якщо Ви хочете не лише купити матеріали м. Бердянську Запорізької області, але і отримати грамотну консультацію про правильний монтаж і підбір матеріалів, тоді чекаємо Вас в «БУДМАРКЕТІ”.

Будемо раді Вас бачити в якості наших клієнтів!

З повагою, адміністрація магазину “БУДМАРКЕТ”. Хочемо звернути увагу на те, що наш магазин-склад будматеріалів пропонує широкий спектр як послуг так і матеріалів для покрівлі і фасаду в області будівництва і обробки. Ось далеко не увесь асортимент пропонованої продукції і послуг : металопрокат і трубопрокат, уся група метизу від цвяха до болтика, лісопиломатеріали, деревостружечні плити, вагонка, блокхаус, дошка для підлоги, системи утеплення, утеплювачі, сухі будівельні суміші також пісок, відсівання, щебінь, мармурова крихта и.т.д. цемент від вагону до мішка, цеглина, газобетон, шлакоблок, ракушняк, камінь, водопровід, каналізація, електрика, лакофарбні матеріали, інструмент, електроінструмент. Завантаження. Розвантаження, Зварювання, Різання, Перевезення вантажів негабаритів. Послуги Крану, Самоскида, Навантажувача, Вишки, Маніпулятора, Майданчика.

З нетерпінням чекаємо вас!

logo
Немає логотипу

Контактна інформація

м.Бердянськ, вул.Гагаріна 1

(06153) 4-63-30, (099) 022-55-27, (096) 364-60-27

Основна продукція:

- Металлочерепиця
- Профнастил

Галерея об’єктів з використанням матеріалів “Прушиньскі”

Приватний будинок

Місце знаходження: м. Бердянськ Матеріали “Прушиньскі”: металочерепиця Шафір, профнастил Т10

Приватний будинок

Місце знаходження: м. Бердянськ Матеріали “Прушиньскі”: металочерепиця ARAD

Будівельні бригади

Наша команда

Склад

Співробітники

Офіс

Сертифікати, грамоти та досягнення дилера

Надіслати повідомлення

Ім´я
Прізвище
Телефон
Повідомлення

Розташування офісу на мапі

Контактна інформація

Адреса офісу: м.Бердянськ, вул.Гагаріна 1

Телефон:(06153) 4-63-30, (099) 022-55-27, (096) 364-60-27

Е-mail: budmarket.berdyansk@mail.ru

Адрес сайта: Www.budmarket.zp.ua