Купити профнастил “Прушиньскі”в Полтаві та Полтавській області


купити Профнастил

у наших дилерів
в Полтаві та
Полтавській області

Щоб купити продукцію “Прушиньскі” в Полтаві та Полтавській області, необхідно звернутися до наших Дилерів. Згідно із запитом вони зможуть зробити доставку Ваших замовлень в такі населені пункти:

Полтава, Гадяч, Горішні Плавні, Кременчук, Лубни, Миргород, Глобине, Гребінка, Заводське, Зіньків, Карлівка, Кобеляки, Лохвиця, Пирятин, Хорол, Шишаки тощо.

Профнастил в Полтаві та Полтавській області

Profnastil_2

Фото 1. Профнастил на покрівлі приватного будинку

Профнастил, як і металочерепиця, – дуже популярний будівельний матеріал в Україні. Застосування йому можна знайти не тільки в промисловому і комерційному сегментах, але і в будівництві приватних будинків, господарських приміщень, альтанок і т.д. Так, деякі забудовники облаштовують покрівлю з профнастилу, деякі реконструюють фасади будинків і дачних споруд. Тому нагадаємо вам, що кожен вид металопрофілю має своє призначення і повинен застосовуватися з урахуванням відповідних навантажень. Особливо це стосується промислового будівництва, де розрізняють два види покрівель:

  • «м’які», коли несучий профнастил є основою, а поверх нього монтується утеплювач і рулонні покрівельні матеріали;
  • «жорсткі», коли профнастил є верхнім шаром покрівлі.

Profnastil_5

Фото 2. Фасад промислової будівлі зі стінового профнастилу

Профнастил. Ціни (Полтава і Полтавська область)

Профнастил потрібно вибирати ретельно, беручи до уваги основні чинники, від яких безпосередньо залежить ціна на профнастил у Полтаві та Полтавській області, а також термін служби цього матеріалу. Так, компанія «Прушиньскі» використовує для його випуску тільки якісний метал – сталевий щільно оцинкований лист, товщиною від 0,5 до 1,5 мм.

Ми виробляємо оцинкований профнастил, а також з полімерним покриттям і покриттям алюцинк. Всі вони відрізняються експлуатаційними характеристиками і терміном служби.

Ціна профнастилу в Полтаві для цього покриття дуже демократична, тому профнастил у Полтаві та Полтавській області – дуже популярне покрівельне покриття.

Важливий фактор – це якісний монтаж профнастилу в Полтаві та Полтавській області, так як від нього також залежить, скільки прослужить вам цей матеріал. Тому звертайтеся до професіоналів, яких вам порекомендують наші дилери.

Крім використання профлистів у будівництві (покрівлі, фасади і т.д.), застосування профнастилу для паркану сьогодні практичний і естетичний варіант.

Profnastil_3

Фото 3. Паркан з профнастилу

Терміни доставки замовлень металопрофілю в Полтаву та Полтавську область

Для підвищення якості обслуговування кінцевих споживачів, будівельних організацій і бригад і полегшення планування монтажних робіт компанія «Прушиньскі» забезпечує доставки в Полтаву по четвергах.

Якщо ви не знайшли на нашому сайті дилера, найбільш близького до Вас за місцем розташування, зверніться до Полтавського департаменту компанії «Прушиньскі”. Співробітники порадять Вам наших представників, що найбільш повно відповідають Вашим вимогам:

м. Полтава, вул. Матросова, 4, оф. 408-410

тел: (0532) 615-215, факс: (0532) 615-630

Фотогалерея профнастилу в Полтаві та Полтавській області

Одні з найкращих об’єктів із застосуванням профнастилу “Прушиньскі” в Полтавській області: