Профнастил Івано-Франківськ

заказать Профнастил в Івано-Франковську
купити Профнастил

у наших дилерів в Івано-Франковську
Ивано-Франковській області

Купити профнастил в Івано-Франківській області

Якщо Ви хочете купити профнастил в Івано-Франківській області, Вам необхідно звернутися в наше представництво за адресою: вул. Незалежності 67, офіс 215, тел. 72-19-72, (067) 342-21-81.

 

Профнастил в Івано-Франківській області

Profnastil_2

Профнастил як і металлочерпиця – дуже популярний будівельний матеріал у Україні. Застосування йому можна знайти не тільки в промисловому і комерційному будівництві, але і в будівництві приватних будинків, господарських будівель, альтанок і т.д. Так деякі забудовники облаштовують покрівлю з профнастилу, деякі реконструюють фасади будинків і дачних споруд. Тому, нагадаємо вам, що кожен вид металопрофілю має своє призначення і повинен застосовуватися з урахуванням відповідних навантажень, особливо це стосується промислового будівництва, де розрізняють два види покрівель:

  • «М’які», коли несучий профнастил є основою, а поверх нього монтується утеплювач і рулонні покрівельні матеріали);
  • «Жорсткі», коли профнастил є верхнім шаром покрівлі).

 Profnastil_5

Профнастил. Ціни (Івано-Франківськ)

Профнастил треба вибирати педантично, беручи до уваги основні чинники, від яких безпосередньо залежить ціна на профнастил в Івано-Франківській області, а також термін служби цього матеріалу.Так компанія «Прушиньскі» використовує для його випуску тільки якісний метал – сталевий оцинкований лист, товщиною від 0,5 до 1,5 мм.

Ми виробляємо оцинкований профнастил, а також з полімерним покриттям і покриттям алюцинк. Всі вони відрізняються експлуатаційними характеристиками і терміном служби.

Ціна профнастилу в Івано-Франківську для цього покриття дуже демократична, тому профнастил в Івано-Франківську – дуже популярне покрівельне покриття.

Важливий чинник – це якісний монтаж профнастилу в Івано-Франківській області, так як від нього залежить, скільки прослужать вам ці матеріали. Тому звертайтеся до професіоналів, яких вам порекомендують наші дилери.

Profnastil_3

Крім використання профлистів в будівництві (покрівлі, фасади і т.д), профнастил для паркану (Івано-Франківська область) сьогодні самий практичний і естетичний.

Ми рекомендуємо застосовувати профнастил для парканів з двостороннім фарбуванням.

 ЗА ДОДАТКОВОЮ ІНФОРМАЦІЄЮ ЗВЕРТАЙТЕСЯ:

вул.Незалежності 67, офіс 215, тел. 72-19-72, (067) 342-21-81
«Прушиньски» (www.pruszynski.com.ua), April 8, 2014