Профнастил м. Кривий Ріг

заказать Профнастил в Кривому Розі
купити Профнастил

у наших дилерів в Кривому Розі
Дніпропетровській області

Купити профнастил в Кривому Розі

Ви вирішили купити профнастил в Кривому Розі? Немає нічого простіше! Звертайтеся до нашого регіональному представництву в Кривому Розі . Профнастил в Кривому Розі і іншу продукцію компанії «Прушиньскі» ви можете знайти на складах наших дилерів.

 

Профнастил. Ціни (Кривий Ріг)

Якщо ви стоїте перед вибором покрівельного або фасадного матеріалу з металу і у вас обмежений бюджет, то сміливо можете звернути свою увагу на профнастил.

За такими показниками, як ціна-якість, він має найкращі показники. Не вірите? Давайте звернемося до фактів.

Профнастил дуже міцний матеріал, який можна використовувати не тільки для будівництва промислових будівель, але і з успіхом застосовувати в котеджному будівництві. Якщо ви хочете побудувати будинок в стилі «хай-тек», можете сміливо застосовувати профнастил для забору, для покрівлі, для фасаду, і навіть ваш домашні улюбленці можуть жити «під дахом будки своєї» з профнастилу.

Вартість профнастилу для забору та інших матеріалів ви можете уточнити у наших дилерів.

Профнастил виготовляється з сталі, товщиною від 0,5 до 1,5 мм, методом холодного прокату, тому дуже міцний, довговічний (термін служби 25-50 років), а також за рахунок ребер має високу жорсткість, що дозволяє витримувати великі снігові і вітрові навантаження, причому профнастил дуже легкий (це дозволяє заощадити на подконструкции). Захисне полімерне покриття буде протистояти корозії, УФ-випромінювання, вітру, дощів і снігу дуже багато років.

Враховуючи те, що монтаж профнастилу нескладний і дешевий, все ж краще для таких робіт запросити професіоналів, які оперативно і кваліфіковано змонтують для вас покрівлю чи фасад.

Профнастил також має величезне безліч видів (тільки компанія «Прушиньскі» випускає близько 20), а також квітів полімерного покриття (24 кольору).

Профнастил. Ціна (Кривий Ріг)

на це покриття дуже демократична, тому профнастил в Кривому Розі – дуже популярне покрівельне покриття.

ТАК САМО ВИ МОЖЕТЕ ЗВЕРНУТИСЯ ДО ДЕПАРТАМЕНТУ М. ДНІПРОПЕТРОВСЬК ЗА АДРЕСОЮ:

вул. Білостоцького, 93, оф. 11

тел: (056) 790-93-76
тел: (056) 790-93-77
факс: (056) 790-93-77
e-mail: m.gordieieva @ pruszynski.com.ua

Фотогалерея профнастилу в м. Кривий Ріг

Одні з найкращих об’єктів із застосуванням профнастилу Прушиньскі в м. Кривий Ріг:

– Немає даних

«Прушиньски» (www.pruszynski.com.ua), April 8, 2014