Купити профнастил “Прушиньскі” в Донецьку і Донецькій області

заказать Профнастил в Донецьку
купити Профнастил

у наших дилерів в Донецьку
Донецькій області

Компанія «Прушиньскі» виробляє різні види профнастилу в Київській області, але купити профлист в Донецьку і Донецькій області ви можете, звернувшись до наших Дилерів. Згідно із запитом вони зможуть зробити доставку Ваших замовлень в такі населені пункти:

Донецьк, Авдіївка, Добропілля, Докучаєвськ, Дружківка, Єнакієве, Жданівка, Кіровське, Костянтинівка, Краматорськ, Лиман, Макіївка, Маріуполь, Мирноград, Новогродівка, Покровськ, Селидове, Слов’янськ, Сніжне, Торез, Торецьк, Харцизьк, Шахтарськ, Ясинувата та інші.

Профнастил в Донецьку і Донецькій області дуже популярний, так само, як і металочерепиця. Його навіть застосовують в приватному будівництві, але профлисти справді незамінні при будівництві промислових споруд. А чому? Відповідь напрошується сама собою: профнастил дуже міцний матеріал, який виробляється зі сталі (0,5-1,5 мм) методом холодного прокату.

Фахівці розрізняють кілька видів профнастилу, а саме: покрівельний, стіновий, несучий. Компанія «Прушиньскі» випускає такі різновиди профлистів:

  • профнастил покрівельний (Т-14 – Т-60);

Profnastil_2

Фото 1. Профнастил на покрівлі приватного будинку

  • профнастил стіновий (Т-6 – Т-35ЕL), також випускаємо хвилястий профнастил для фасаду (PF-25);
  • несучий профнастил (Т-40 – Т-160).

Будинки в промисловому сегменті часто використовуються для виробничих цехів з підвищеним рівнем шуму, тому компанія «Прушиньскі» пропонує своїм замовникам перфорований профнастил. Основне застосування перфорованого металу – це звукоізоляційні стіни, перегородки і підшивка покрівлі (несучий профнастил) в будівництві.

 

Profnastil_5

Фото 2. Фасад промислової будівлі зі стінового профнастилу

Часто профнастил застосовують для будівництва сільськогосподарських приміщень для худоби і птахів. В такому випадку буде недостатнім застосування оцинкованого профнастилу, тому що в такому агресивному середовищі (виділення газів від продуктів розпаду, гною і т.д.) найкращим застосуванням буде профнастил з покриттям алюцинк. Не забудьте також і про вентиляцію такого роду приміщень.

Також у наших представників ви можете купити профнастил для забору та огорожі.

 

Profnastil_3

Фото 3. Паркан з профнастилу

Профнастил. Ціна

Ціни на цей вид покрівельного та стінового огородження дуже демократичні, тому профнастил в Донецьку – дуже популярне покриття для дахів.

Термін доставки замовлень металопрофілю в Донецьк і Донецьку область

Для підвищення якості обслуговування кінцевих споживачів, будівельних організацій і бригад і полегшення планування монтажних робіт компанія «Прушиньскі» забезпечує доставки в Донецьк по понеділках.

Також департамент, в міру необхідності, організовує збірну доставку невеликого тоннажу (2-3 тонни) для клієнтів в своєму регіоні за наступними маршрутами: з Донецька в Краматорськ, Красноармійськ, Маріуполь, Світлодарськ, Слов’янськ, Макіївку, Ясинувату.

УВАГА! В період проведення АТО на території Донецької області доставки компанією “Прушиньскі” сюди не здійснюються. Винятком, за погодженням, можуть бути об’єктні поставки на неокуповані території.

Якщо ви не знайшли на нашому сайті дилера, найбільш близького до вас за місцем розташування, зверніться до Донецького департаменту компанії «Прушиньскі». Співробітники порадять вам наших представників, що найбільш повно відповідають вашим вимогам:

вул. Горнова, 7а

тел/факс: (062) 381-96-41

УВАГА! В період проведення АТО Донецький департамент не функціонує. Ви можете звернутися в будь-який інший зручний вам департамент компанії “Прушиньскі”.

 

«Прушиньски» (www.pruszynski.com.ua), March 12, 2014