Купити металочерепицю “Прушиньскі” в Дніпрі та Дніпропетровській області


купити Металочерепицю

у наших дилерів
в Дніпрі та Дніпропетровській
області

Щоб купити продукцію “Прушиньскі” у Дніпрі та Дніпропетровській області, необхідно звернутися до наших Дилерів. Згідно із запитом вони зможуть зробити доставку Ваших замовлень в такі населені пункти:

Апостолове, Верхньодніпровськ, Верхівцеве, Вільногірськ, Дніпро, Кам’янське (Дніпродзержинськ), Жовті Води, Зеленодольськ, Кривий Ріг, Марганець, Нікополь, Новомосковськ, Павлоград, Перещепине, Першотравенськ, Підгородне, Покров (Орджонікідзе), П’ятихатки, Синельникове, Тернівка та інші.

Обираючи, який покрівельний матеріал купити для свого будинку, споживач найчастіше орієнтується на зовнішній вигляд матеріалу, його ціну, термін експлуатації (гарантійний термін), вартість монтажу, терміни поставки, на репутацію постачальника, монтажника і виробника. На ринку є велика кількість покрівельних матеріалів, які пропонують монтажники. Об’єктивне порівняння перерахованих характеристик (ціна-якість) призводить найчастіше до вибору покрівельних матеріалів, виготовлених з тонколистового металу зі захисним декоративним покриттям, – металочерепиці, а також фальцевих панелей і профнастилу. На сьогодні покрівля з металу, незважаючи на більш високу ціну, швидкими темпами тіснить традиційний шифер, займаючи все більшу частку в продажах покрівельних матеріалів. Чому так відбувається?

  • Екологічність матеріалів. Металочерепиця та профнастил виготовляються з екологічно чистого металу. Тоді як шифер виробляється з азбесту, забороненого в Європі і є шкідливим для здоров’я людини. При використанні на даху бітумної черепиці – при нагріванні чути запах бітуму. Тому при використанні на покрівлі металочерепиці або профнастилу ви зберігаєте здоров’я своє і своєї родини.
  • Порівняно нескладний і швидкий монтаж. У порівнянні зі штучними матеріалами, монтаж металочерепиці (профнастилу) відбувається швидше і дешевше. Сказане не відноситься до фальцевих покрівельних панелей Ретролайн (RetroLine) і металочерепиці Карпатія (KARPATIA), оскільки їхній монтаж передбачає більш високу кваліфікацію монтажників і високу трудомісткість.
  • Покрівлі з металу розраховані на довгий термін служби. Завдяки технології виробництва сировини та металочерепиці (профнастилу) покрівля з метала розрахована на термін служби в 25-50 років. Захисне декоративне покриття є стійким до впливу навколишнього середовища.
  • Великий вибір кольорів, покритя і форми. Компанія Прушиньски випускає кілька видів металочерепиці – Шафір (SZAFIR), Крон (KRON), Арад (ARAD), Арад Класік (ARAD Classic), Карпатія (KARPATIA) з різною довжиною і висотою тайла. В якості декоративно-захисного покриття використовується “поліестер” в 24 кольорах, “поліестер матовий крупнозернистий” в 9 кольорах, “PURMAT” – в 6 кольорах. Жодне інше покриття не дає подібного вибору.
  • Металочерепиця – це легка покрівля. Вона не створює великі навантаження на несучі конструкції стін та фундаментів, що дозволяє ефективно застосовувати сучасні технології будівництва, легкі штукатурні і вентильовані фасади, дає простір для створення оригінальної конструкції і архітектури кожного будинку.
  • Ціна металочерепиці (Дніпро) дуже демократична, тому металочерепиця в Дніпрі – дуже популярне покрівельне покриття.

Терміни доставки замовлень металочерепиці в Дніпро та Дніпропетровську область

Для підвищення якості обслуговування кінцевих споживачів, будівельних організацій і бригад, а також полегшення планування монтажних робіт компанія «Прушиньскі» забезпечує доставки в усі регіони України в певні дні тижня.

У Дніпро, Кривий Ріг машини приходять у середу.

З наших складів у Дніпрі та Кривому Розі ви можете забрати свою металочерепицю, металопрофіль, а також всі інші комплектуючі для покрівлі.

Адреси складів в Дніпропетровській обл.:

м. Дніпро, вул. Любарського (раніше – Білостоцького), 93

м. Кривий Ріг, вул. Старовокзальна (раніше – Урицького), 9а.

Якщо ви не знайшли на нашому сайті дилера, найбільш близького до Вас за місцем розташування, зверніться до Дніпропетровського департаменту компанії «Прушиньскі». Співробітники порадять Вам наших представників, що найбільш повно відповідають Вашим вимогам:

вул. Любарського (раніше – Білостоцького), 93, оф. 11

тел/факс: (056) 790-93-77

Фотогалерея металочерепиці “Прушиньскі” в Дніпрі та Дніпропетровській області