Вентиляція карниза і конька

Вентиляція карниза і конька скатної покрівлі

Для правильної вентиляції підпокрівельного простору скатної покрівлі необхідно організувати приплив і відтік повітря через карниз і коньок покрівлі.

Вентиляция холодного чердака Вентиляция подкровельного пространства в утепленной мансарде через карниз и конек крыши
Вентиляція холодного горища через карниз і коньок даху Вентиляція підпокрівельного простору в утепленій мансарді через карниз і коньок даху

 

 

 

Гребінь звісу

Призначений для захисту вентиляційної щілини в карнизі, яка служить для видалення надлишкової вологи. Може бути з додатковою вентиляційною сіткою.

Переваги: Добре пропускає повітря, що сприяє вентиляції; – Міцний і гнучкий; Повторює форму будь-якого покрівельного матеріалу. Довжина гребеня 1 м. Монтаж: за допомогою цвяхів або саморізів на планку обрешітки. Сфера застосування: захист вентиляційної щілини під покрівельним матеріалом в карнизному вузлі.

Перфорована карнизна стрічка

Призначення перфорованої карнизної стрічки: перешкоджання проникненню під покрівлю комах, птахів, гризунів; задування листя, забезпечення вільного руху повітря через щілину, утворену контробрешіткою. Переваги: Не перешкоджає вільному руху повітря; Має великий термін експлуатації. Має ширину 5 або 10 см і довжину 5 м.

Вентиляційні стрічки

Конькова стрічка ROLLOMAT – це одношарова вентиляційна стрічка для горизонтальних і похилих коньків. Виготовлена ​​з профільованої алюмінієвої фольги, в якій зроблені спеціальні вентиляційні отвори.

Конькова стрічка ROL VENT – це одношарова вентиляційна стрічка для горизонтальних і похилих коньків. Виготовлена ​​з профільованого листового алюмінію, поліпропіленового волокна, що термічно затвердло, і клейкої бутилової стрічки. Додатковим зміцненням з’єднання листового алюмінію і поліпропіленового волокна є зшивання цих двох матеріалів спеціальною ниткою, що збільшує міцність матеріалу. Вентиляційні стрічки ROLLOMAT і ROL VENT рекомендується встановлювати під коньок, в тому числі на вальми покрівлі. Має високии рівень пропуску повітря, завдяки чому забезпечує відповідну вентиляцію даху і вентилювання вологи, що скупчується в термоізоляції і під покрівельним покриттям. Захищає мансарду під час покрівельних робіт, а по змонтуванні покрівельної системи захищає від вологи і атмосферної води (дощ, сніг, туман). Ширина стрічок ROLLOMAT 190 або 280 мм, стрічки ROL VENT 240 мм, довжина рулону – 5 мп. Особливості монтажу: за допомогою клейкої бутилової стрічки з обох сторін. Переваги: ​​має тривалий термін експлуатації. УФ-стабільність — 6 місяців. Підпокрівельний простір повинен добре вентилюватися для видалення водяної пари і конденсату з-під покрівельного матеріалу і з шару утеплювача, тому кожен проліт між кроквами має вентиляційну щілину. Крізь цю щілину під покрівлю можуть потрапляти птахи, листя і сміття, тому вентиляційна щілина повинна бути захищеною. Для цього застосовують гребінь звісу чи перфоровану карнизну стрічку.

Ущільнювач з фільтраційної піни клин

Відмінно захищає коньковий вузол від попадання снігу. Забезпечує вільну вентиляцію конькового вузла. Для зручності монтажу оснащений клейкою стрічкою. Переваги: – Зручний у монтажі; Не перешкоджає вентиляції; – Зносостійкий Сфера застосування: ущільнення коньків. Розміри: 50х30 мм, довжина 1 м