Завод з виробництва матеріалів для покрівель, фасадів та швидкомонтованих будівель

Cоцмережі:

Телефонуйте нам безкоштовно 0-800-33-00-63

Компанія «Прушиньскі» – спонсор Чемпіонату України з боксу серед молоді у Херсоні (2018)

22 / 02 / 2018

12 лютого в Херсоні стартував Чемпіонат України з боксу серед молоді, спонсором якого виступала Компанія Прушиньскі. У ньому брали участь 172 спортсмена з усієї України, які змагалися в 10 вагових категоріях. Хлопці показали гідний бокс, навіть програвали гідно. На щастя, у нас вистачає молодих і талановитих спортсменів, які при належній підготовці можуть досягти значних висот у боксі.

За результатами тижневих боксерських протистоянь визначилася четвірка найсильніших спортсменів, які згодом будуть представляти нашу країну на провідних боксерських стартах, серед яких в цьому році Чемпіонат Європи в Італії і Літні юнацькі Олімпійські ігри в Буенос-Айресі.

За даними Федерації Боксу України (ФБУ), згідно результатів проведених змагань, абсолютну командну першість вибороли представники Одеської області, які отримали 3 медалі: два золота і одне срібло. На другому і третьому місці розташувалися команди Київської області та господарі змагань – команда Херсонської області, в активі якої ще й найбільша кількість медалей (одне золото, одне срібло та п’ять бронзових нагород).

Команда Прушиньскі від щирого серця бажає хлопцям запаморочливих перемог і гідно представити нашу країну!