Завод з виробництва матеріалів для покрівель, фасадів та швидкомонтованих будівель

Cоцмережі:

Телефонуйте нам безкоштовно 0-800-33-00-63

Вітаємо наших чемпіонів!

26 / 10 / 2018

Чемпіонат України з ралі 2018 тріумфально фінішував в серці Прикарпаття. Ралі «Трембіта» подарувало красиву боротьбу у всіх класах учасників тим, хто провів ці осінні вихідні на гоночній трасі.

Ми ж з величезним інтересом стежили за розвитком подій в класі 2WD, де виступає екіпаж компанії «Прушиньскі» — брати Володимир і Олександр Гнатенки на Honda Civic. Основна боротьба в класі зав’язалася між нашим екіпажем і екіпажем Олександра Кузнєцова/Василя Кобенка на ВАЗ 2108. Хлопці обмінювалися перемогами на спецдільницях з мінімальними розривами за часом, але після кожної “секції” першими опинялися брати Гнатенко. Але після 8-ої спецділянки, перед фінальною “секцією” екіпаж Кузнецов/Кобенок вирвався вперед всього на 0,4 секунди. Все вирішувалося на двох фінальних спецділянках.

«Проїхавши спецділянки 9 і 10, ми розуміли, що дуже добре прискорилися, так як показали на фінальному проїзді найкращий час серед всіх моноприводних автомобілів, що стартували перед нами. Але Олександр і Василь стартували через кілька автомобілів за нами і тому тримали нас у напрузі якийсь час. І вже тільки при в’їзді в сервіс-парк, ми дізналися, що виграли з перевагою в 12 секунд. Хочу подякувати хлопцям за відмінну і цікаву боротьбу протягом всієї гонки!» — поділився враженнями Володимир Гнатенко.

Брати Гнатенки здобули чергову перемогу і за підсумками сезону 2018 року стали Чемпіонами України з ралі в класі 2WD!

Також Володимир і Олександр посіли друге місце за підсумками сезону в заліку «Трофей «Rally Legends»!

Вітаємо наш екіпаж з перемогою і бажаємо успіхів в наступному сезоні!